Inspirujące zdjęcia lamp ściennych od naszych klientówZNAJDŹ INSPIRACJE DLA NASTĘPNEJ LAMPY ŚCIENNEJ

Lampa ścienna to coś więcej niż praktyczne oświetlenie nad łóżkiem czy w przedpokoju. Dziś istnieje morze funkcjonalnych lamp, które są zarówno dekoracyjne, nowoczesne, jak i nadające charakteru Twojemu wnętrzu. Zainspiruj się i znajdź swoją następną lampę ścienną tutaj.
<hr><font size="+2">Lampa ścienna 265 od Flos</font>


Lampa ścienna 265 od Flos

Synnøve z Norwegii jest jedną z wielu, którzy wybrali popularny model lampy 265 Flos do salonu. Bardzo nowoczesne stało się stosowanie lamp ściennych, a nie wiszących, a szczególnie widzimy tu 265 w wielu domach. 265, która jest montowana na ścianie, jest bardzo praktyczna, ponieważ długie ramię umożliwia precyzyjne sterowanie głowicą lampy i łatwe obracanie tam, gdzie potrzebne jest światło. Przeciwwaga zapewnia, że odbywa się to łatwo i sprawnie, zapewnia dobre oraz bezpośrednie światło, dzięki czemu można ją łatwo zastosować nad stolikiem kawowym czy też nad stołem jadalnym.

Zdjęcie przedstawia również lampę ścienną Caravaggio Read. Minimalistyczna lampa pomaga nadać pomieszczeniu całkowicie industrialny wygląd i pięknie kontrastuje z miękkimi oraz delikatnymi elementami.

Find 265 væglampen fra Flos i forskellige farver her

Zdjęcie pobrane z profilu na Instagramie od @monica.rablewska
<hr><font size="+2">Popularna lampa ścienna w nowoczesnym wnętrzu</font>


Popularna lampa ścienna w nowoczesnym wnętrzu

Otrzymujemy od naszych klientów tak wiele pięknych, inspirujących zdjęć lampy ściennej 265, ale tutaj widzimy go oczami Lindy, której udaje się urzeczywistnić styl nordycki co do joty. Widać wyraźnie, że łatwość adaptacji lampy pomaga zapewnić oświetlenie dokładnie tam, gdzie chcesz, nawet jeśli jest to duży, przestronny salon. Przeciągnij lampę dokładnie tam, gdzie jej potrzebujesz, a głowice można również obracać, a ponieważ ramię lampy ma 2 metry długości, a wspornik ma 85 cm, to znaczy, że naprawdę duży obszar może pokryć ta lampa.  

Lampa ścienna o chłodnym industrialnym wyglądzie to propozycja na coś innego, jako pomysłowa lampa do stołu jadalnego, na sofę lub nad stół konferencyjny. Tak naprawdę to tylko wyobraźnia wyznacza tutaj granice, ponieważ jest to po prostu kinkiet, który otworzy nas na nowe możliwości.

Znajdziesz lampę ścienną 265  tutaj.

Zdjęcie pobrane z profilu na Instagramie od @lindakipper.
<hr><font size="+2">Lampa ścienna Tolomeo popularna w kuchni</font>


Lampa ścienna Tolomeo popularna w kuchni

Tolomeo MINI Parete to super ładna i prosta lampa ścienna, którą można zastosować w wielu miejscach, gdzie potrzebne jest dobre światło. Inger z Norwegii ma w kuchni dwie lampy Tolomeo, co jest super dobrym pomysłem, ponieważ funkcjonalność lampy oznacza, że masz światło dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz. Obróć lub pociągnij lampę w kierunku przepływu pracy w kuchni lub przechyl światło w kierunku ściany, aby uzyskać przyjemne, przytulne oświetlenie.

Artemide stoi za Tolomeo MINI Parete, a jeśli potrzebujesz innych rozmiarów i kolorów, stworzyli całą serię, którą można oczywiście kupić u nas. Tolomeo można wykorzystać również w salonie za narożną sofą, jako lampkę nocną w sypialni lub po prostu tam, gdzie potrzebujesz lampy, którą możesz regulować.

Se hele udvalget af Tolomeo lamper her.

Zobacz więcej inspiracyjnych zdjęć od naszej klientki na jej Instagram- profilu @ingerej
<hr><font size="+2">Przyciągające wzrok oświetlenie dzięki lampie ściennej New Wave</font>


Przyciągające wzrok oświetlenie dzięki lampie ściennej New Wave

Lekka i elegancka lampa ścienna New Wave od marki Design By Us zapewnia uderzająco piękne światło w pomieszczeniu. Dmuchane szkło tworzy żywą grę światła i cienia, gdy jest rzucane na ścianę i rozpraszane w otoczenie. We wnętrzu lampa jest nie tylko źródłem nastrojowego oświetlenia, ale pełni funkcję obiektu artystycznego – wyłączona, a zwłaszcza włączona.

Lampa dostępna jest w kilku różnych rozmiarach i kolorach oraz może służyć zarówno jako lampa ścienna, ale także jako lampa sufitowa. Zobacz cała ofertę od lamp New Wave tutaj

Zdjęcie pobrane z profilu na Instagramie od @hus_frederiksberg
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ LAMP ŚCIENNYCH TUTAJ