Białe Lampy

Nie masz pewności, która lampa będzie idealnie pasować do Twojego wystroju? Czy być może masz trudności z poruszaniem się po wielu opcjach kolorystycznych? Z białą lampą nigdy się nie pomylisz, a na Mistrzlamp.pl mamy szeroką gamę białych lamp stołowych, ściennych, sufitowych i wielu innych.

Białe oświetlenie ma tę zaletę, że może wtapiać się we wszystkie rodzaje otoczenia, a białe abażury i klosze rozprowadzają miękkie, wygodne i jednolite światło w całym pomieszczeniu. Białe lampy to świetna inwestycja w Twój wystrój, ponieważ nigdy nie wychodzą z mody, więc możesz mieć tę samą lampę przez lata i Ci się nie znudzi. Zainspiruj się gamą białych lamp w kolekcji luksusu w przystępnej cenie przedstawionej poniżej!
Rimon Lampa Sufitowa White/Chrome - Lindby
RRP PLN 244,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Pearl Lampa Ścienna White - NOLA
RRP PLN 451,00
Na stanie teraz
Ezana Lampa Wisząca White - Lucande
RRP PLN 1 069,00
Na stanie teraz
Lowie 2 LED Spot White - Lindby
RRP PLN 424,00
Na stanie teraz
Lowie 3 LED Spot White - Lindby
RRP PLN 534,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 797 produktów

Biała lampa sufitowa

Białe lampy sufitowe mają tę zaletę, że można je umieścić we wszystkich pomieszczeniach i we wszystkich stylach aranżacji wnętrz, gdzie z łatwością wtapiają się w sufit i rzucają zachęcający i jasny blask na wszystkie zakamarki. Jeśli nie masz już białego sufitu, lampa sufitowa w tym kolorze może pomóc sprawić, że pomieszczenie będzie wydawać się większe i bardziej przestronne, a przez to obszerne i jasne. Biała lampa sufitowa to świetny sposób na otwarcie i rozświetlenie domu.

Biała lampa wisząca


Biel jest zawsze popularna, ponieważ symbolizuje czystość, światło i doskonałość oraz jest uważana za niemal niebiańską. Białe lampy dają poczucie, że Twój dom wygląda na czysty i naturalnie jasny i jednocześnie emanuje modnym wystrojem. Kolor ten jest również znany z tworzenia jasności umysłu i jego oczyszczania, co sprawia, że białe otoczenie jest przyjemnym miejscem do przebywania. Biała lampa wisząca świetnie sprawdzi się w wielu miejscach, w tym w kuchni, nad stołem jadalnym lub w ciemnych zakamarkach, gdzie sprawi, że Twój dom będzie o wiele jaśniejszy i zachęcający.

Biała lampa stołowa


Białą lampę stołową można postawić w wielu miejscach, od biurka po parapet, na regale czy stoliku nocnym, gdzie jej kolor tworzy otwartą i jasną atmosferę, która zachęca do sprzątania i usuwania przeszkód. Lampa stołowa w bieli może być umieszczona w niezliczonych miejscach w domu, gdzie może służyć jako lampa nocna, biurkowa lub lampka do czytania.

Biała lampa ścienna


Biały lampa ścienna tworzy przytulną i zachęcającą atmosferę z poczuciem otwartości i czystości. Z powodzeniem można ją umieścić w przedpokoju, przy wejściu lub w salonie, gdzie barwa oświetlenia będzie pięknie komponowała się z białą ścianą, lub stanie się wspaniałym kontrastem do kolorowego otoczenia.

Biała lampa podłogowa i stojąca


Białą lampę podłogową lub lampę stojącą możesz z powodzeniem umieścić w biurze, przy fotelu lub w ciemnym kącie, a kolor ten wniesie życie i światło do otoczenia, odbijając i rozprowadzając wszystkie widzialne fale światła w całym pomieszczeniu. Jednocześnie biały kolor pozwala na użycie różnych innych odcieni w wystroju, ponieważ biel tworzy w domu czysty, neutralny i lekki wyraz, co stanowi dobry kontrast z żywszymi barwami.

Biała lampa zewnętrzna


Możesz również zastosować białe lampy na zewnątrz, ponieważ sygnalizują, że jest to czysty, modny i zachęcający dom, jeszcze zanim Twoi goście wejdą przez drzwi. Oświetlenie zewnętrzne w bieli ma również tę zaletę, że można je umieścić wokół wszystkich typów domów i dobrze komponuje się zarówno z cegłami jak i kolorową elewacją. Innymi słowy, biała lampa zewnętrzna to bezpieczny wybór!

Biała lampa


Niezależnie od projektu, biała lampa zawsze będzie ponadczasowym wyborem dla Twojego wystroju, który wymyka się różnym trendom i stylom, a jednocześnie może być nowoczesny. Biel jest dostępna w kilku odcieniach, dzięki czemu zawsze będziesz w stanie znaleźć odcień, który idealnie pasuje do Twojej aranżacji.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.