Seletti Lampy

Dzięki nietuzinkowym połączeniom, nawiązaniu do sztuki i ciągłemu nastawieniu na rozwój, Seletti to marka wyróżniająca się z tłumu. Seletti jest dziś własnością Stefano Seletti, który we współpracy z kilkoma projektantami, takimi jak Studio Jobs, Snarkitecture i Note Design Studio, tworzy osobiste i zabawne projekty poprzez meble, oświetlenie i wnętrze.

Włoska firma łączy pop-art z legendarnym designem inspirowanym przedmiotami codziennego użytku, ale zawsze z nieoczekiwanym zwrotem akcji. Widać to wyraźnie, czy spojrzysz na Lampę Seletti czy Sztućce Seletti - nóż, widelec, łyżkę i łyżeczkę z kluczami płaskimi na końcach - przygotowane we współpracy z markę odzieżową Diesel.

Wśród lamp Seletti, które odniosły największy sukces, znajdziemy Seletti Monkey Lamp , zaprojektowaną przez Marca Antonio. To doskonały przykład dekoracyjnego designu z charakterem i humorem. Mała małpka z żarówką w dłoni dotrzymuje nam towarzystwa, jednocześnie wyrażając pragnienie szczęśliwej i beztroskiej codzienności.

Nawiązując do pop-artu i awangardy, kreatywne projekty pozwalają na wyjątkową, indywidualną i zabawną ekspresję wystroju.
Rio Lampa Stołowa - Seletti
RRP PLN 1 333,00
Na stanie teraz
Cut & Paste Żyrandol - Seletti
RRP PLN 2 797,00
Na stanie teraz
Linea LED Lampa Czerwona - Seletti
RRP PLN 455,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 158 produktów

Więcej o Seletti

Historia Seletti rozpoczęła się Na lokalnych włoskich rynkach
Seletti zostało założone w 1964 roku, kiedy Romano Seletti importował blaszane kubki, plastikowe gołębie, słomiane maty itp. z Dalekiego Wschodu i sprzedawał je na małych lokalnych bazarach we Włoszech. Stefano Seletti rozpoczął działalność w firmie swojego ojca, gdy miał zaledwie 17 lat, a dziś jest właścicielem wyróżniającej się marki. Szybko rozwinął własne pomysły, których celem było przede wszystkim zastąpienie zwykłych przedmiotów w życiu codziennym przedmiotami wyróżniającymi się i dekoracyjnymi.

Od samego początku Seletti stale się rozwija, ale trzyma się cały czas misji czerpania maksymalnych korzyści z profesjonalizmu, usług i niekończących się badań nad produktami. Ulepszenia, innowacyjność i oryginalność są poszukiwane, gdy projektanci łączą przedmioty codziennego użytku z eksperymentalnymi i odważnymi projektami.

Stefano kocha swoją pracę i lubi zabierać ją do domu, gdzie wraz z żoną udekorowali kolorowy dom ekstrawaganckim wyborem produktów Seletti.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.