Lampy Solarne

Czy funkcjonalność powinna pasować do wspaniałego kształtu oświetlenia zewnętrznego? Jeśli tak to wtedy odpowiedzią są ogniwa słoneczne. Poniżej znajdziesz przepiękny wybór lamp zewnętrznych z wbudowanymi ogniwami słonecznymi, idealnych zarówno do ogrodu, jak i na podjazd. Wbudowana elastyczność ogniw słonecznych sprawia, że są one łatwe i wygodne w montażu, dzięki czemu padanie światła jest odpowiednie. Zebraliśmy zróżnicowaną gamę zarówno minimalistycznych kolców ziemnych od Lindby, jak i pięknych lamp stojących z niemieckiego IP44.de i wiele więcej. Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznego czy nowoczesnego wyglądu – w stylu bohemy czy bauhaus na pewno mamy perfekcyjnego kandydata dla Ciebie poniżej.
Oletta Lampa Solarna - Lindby
RRP PLN 314,00
Na stanie teraz
Jari Lampa Solarna Steel - Lindby
RRP PLN 199,00
Na stanie teraz
Pedas Lampa Solarna Steel - Lindby
RRP PLN 314,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 71 produktów

Lampa solarna

Jeśli zależy Ci na energooszczędnym, przyjaznym dla środowiska i nie tylko dobrym oświetleniu do użytku wewnątrz i na zewnątrz, które jest korzystne zarówno dla Twojego portfela, jak i rachunków za prąd, lampa z ogniwami słonecznymi jest zdecydowanie idealnym rozwiązaniem oświetleniowym. Na Mistrzlamp.pl mamy szeroki wybór lamp solarnych o różnych funkcjach, wzorach i rozmiarach, dzięki czemu znajdziesz oświetlenie na każdą potrzebę. Z pewnością znajdziesz więcej niż jedną lampę, która idealnie pasuje do Twojego stylu.

Być może brakuje Ci lampy solarnej do ogrodu, dzięki czemu możesz poprawić przytulną i ciepłą atmosferę na tarasie lub lepiej widzieć swoje zielone tereny wieczorem. Idealnie pasuje tutaj lampa z kolcem ziemnym, ponieważ można ją łatwo i stabilnie zamontować w podłożu, a jednocześnie zmieniać jej położenie w zależności od nastroju i potrzeb. Jeśli chcesz uniknąć trudności z odnalezieniem drogi, gdy wracasz do domu późno w nocy lub gdy chcesz coś przynieść z szopy, to lampa solarna z czujnikiem może okazać się oczywistym rozwiązaniem., Światło włącza się samo, gdy się poruszasz, a zatem nie musisz szukać włącznika lub martwić się, że w coś wejdziesz, gdy będziesz chodzić po ciemku na zewnątrz. Niezależnie od Twoich potrzeb, gwarantujemy, że mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

W późnych godzinach wieczornych lampy z ogniwami słonecznymi na ścieżkach mogą okazać się zarówno przydatne, jak i estetyczne. Na przykład umieść kilka lamp solarnych wzdłuż podjazdu, aby stworzyć równomierne oświetlenie, dzięki czemu lepiej wyczujesz otoczenie, ale także aby pięknie i ciepło powitać gości, zanim jeszcze wejdą do drzwi. Jednocześnie mogą one również służyć jako schludny wyraz designu w Twoim ogrodzie, a także sprawić, że będzie on wyjątkowo nietuzinkowy oraz przykuje uwagę odwiedzających.

Jeśli chcesz cieszyć się energooszczędnym oświetleniem w całym domu, ale nie możesz zdecydować się tylko na jedną jego lokalizację – możesz skorzystać z przenośnej lampy solarnej takiej marki jak Loom Design. Jej seria lamp solarnych Lucerna jest zarówno funkcjonalna, jak i estetyczna, a dzięki nowoczesnemu i minimalistycznemu wzornictwu z pewnością ozdobi każdy styl aranżacji wnętrz. Ponadto są one również dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać oświetlenie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i stylowi. Te przenośne lampy bardzo przypominają klasyczne latarnie, z którymi można łatwo i elegancko przemieszczać się w zależności od potrzeb - a dzięki stopniowi ochrony IP65 z łatwością wytrzymają również użytkowanie na zewnątrz. Nie musisz więc tkwić tylko w jednym miejscu, ale możesz poruszać się ze światłem, za pomocą którego możesz rozprzestrzeniać przytulne, ciepłe i komfortowe oświetlenie i atmosferę wszędzie, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Lampy te można również ściemniać za pomocą funkcji ściemniania dotykowego, dzięki czemu stworzenie idealnego blasku i atmosfery jest jeszcze łatwiejsze.

Lampa ścienna solarna


Kolejnym funkcjonalnym, estetycznym i energooszczędnym rozwiązaniem oświetleniowym, które może oświetlić dowolne miejsce w domu i poza nim, jest lampa ścienna z ogniwami słonecznymi! Użyj tego typu lamp na zewnątrz, jak również w pomieszczeniach, gdzie mogą ozdobić ścianę i stworzyć dobre i równomierne oświetlenie pokoju, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca w ogrodzie, na tarasie, na podjeździe czy parapecie. Umieść lampę słoneczną wewnątrz domu wzdłuż ściany lub połącz z kilkoma innymi i ciesz się znakomitym i przepięknym rozproszeniem światła.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.