Luceplan Lampy

Luceplan został założony w 1978 roku, kiedy ludzie stojący za firmą zdecydowali, że nadszedł czas, aby przekształcić swój biznes w coś więcej niż tylko partnerstwo.

Riccardo Sarfatti, Paolo Rizzatto i Sandra Severi stworzyli Luceplan jako punkt zbiorczy dla ich twórczych energii i wyróżniających się rozwiązań, które były popychane do przodu dzięki dążeniu grupy do rozwoju i innowacji, a wszystko to doprowadziło do niezwykle zrównoważonego projektowania
Illan Lampa Wisząca Ø80 - Luceplan
RRP PLN 5 867,00
Na stanie teraz
Hope Lampa Ścienna 48 - Luceplan
RRP PLN 2 120,00
Na stanie teraz
Archetype Pendant Red - Luceplan
RRP PLN 1 835,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 448 produktów
Foscarini powstała w 1981 roku w Wenecji. Zaczęli od zbadania nowych i ekscytujących możliwości materiałowych, w tym ekskluzywnego szkła Murano.

Firma współpracuje zarówno z uznanymi projektantami, którzy stworzyli nowe trendy, jak i z młodszymi „nowicjuszami”, którzy pracują z alternatywnymi stylami i metodami. Zapewnia to bardzo oryginalny wybór oraz sprawia, że ​​Foscarini jest jednym z najbardziej zróżnicowanych producentów oświetlenia.

Foscarini tworzy lekkie rzeźby, które dają poczucie pieszczoty, poetyckiego uścisku, lekkiego dotyku, zmysłowego uścisku i uwodzicielskiego ukrytego światła. Foscarini charakteryzuje się wysokim stopniem kreatywności oraz alternatywnym i innowacyjnym doborem materiałów, kolorów oraz struktur.

Foscarini korzysta z usług kilku znanych i renomowanych projektantów, co z pewnością jest podstawą ich wielkiego sukcesu. Rodolfo Dordoni, który również projektował dla Flos, można zobaczyć wśród projektantów i jest człowiekiem stojącym za lampami Lumiere.

Lumiere została zaprojektowana w 1981 roku i jest niesamowicie piękną oraz elegancką lampą, która dziś prezentuje się pięknie w wielu domach na całym świecie. Lumiere pasuje, jeśli lubisz klasyczny wygląd, a dzięki swojej chłodnej włoskiej elegancji Lumiere przenosi Twój dom na zupełnie nowy poziom!
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.