Szyny Zasilające

Tutaj znajdziesz szyny zasilające do montażu sufitowego. Umieść szynę wszędzie tam, gdzie potrzebujesz oświetlenia, które w razie potrzeby można szybko i łatwo przenosić. Zawieś lampę wiszącą nad stołem jadalnym na szynie, aby łatwo dostosować jej położenie po rozłożeniu stołu. Szyna ze spotami to świetne rozwiązanie do oświetlania zdjęć lub dzieł sztuki – warto rozważyć np. zestaw Antidark Designline Tube Kit, który zawiera odpowiednio trzy lub cztery reflektory. Cała seria Antidark Designline może być stosowana do lamp wiszących, jak i spotów i jest dostępna zarówno w kolorze czarnym, jak i białym.
Designline Corner Czarny - Antidark
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Pokaż 24 z 24 produktów
Jeśli szukasz elastycznego rozwiązania dla swoich lamp wiszących i reflektorów, to szyny świetlne są właściwym wyborem. Na Mistrzlamp.pl mamy szeroki wybór listew świetlnych i części zamiennych dostosowanych do Twoich potrzeb - możesz znaleźć listwę świetlną LED, listwę podsufitową, listwy oświetleniowe w różnych kolorach i długościach takich marek jak ANTIDARK, Halotech i Bankamp. Szyny oświetleniowe są niezwykle praktycznym i elastycznym narzędziem do umieszczania oświetlenia, zwłaszcza nad stołem jadalnym, w korytarzu czy w poprzek szafy. Możesz sam/-a zdecydować, gdzie umieścić swoje lampy i swobodnie rozmieścić je na szynie, a co za tym idzie również ustawić, gdzie światło powinno być skierowane zgodnie z Twoimi potrzebami, a wszystko to możesz na bieżąco zmieniać. Dzięki listwie świetlnej masz również możliwość odcisnąć własne piętno na oświetleniu i zestawić reflektory lub lampy wiszące, które pasują do Twojego wystroju i Twoich wymagań. Szyny również mogą pomóc nadać Twojemu mieszkaniu więcej charakteru i atmosfery, która sprawi, że Twój dom będzie zupełnie inny.

Wybierz szynę świetlną


Jeśli masz wątpliwości, jaką długość i ile faz powinna mieć Twoja listwa świetlna, musisz przede wszystkim zastanowić się, gdzie chcesz umieścić lampy. Jeśli chodzi o oświetlenie w Twojej firmie, szyna 3-fazowa jest bardziej korzystna, ponieważ możesz użyć większej mocy i włączników, podczas gdy szyna 1-fazowa jest bardziej odpowiednia dla Twojego prywatnego domu, ponieważ zazwyczaj są one nieco mniejsze, większość z nich często ma ładniejszą i prostszą konstrukcję, a także mają tylko jeden przewód pod napięciem. W przypadku szyny jednofazowej masz tylko możliwość jednoczesnej regulacji wszystkich lamp na niej umieszczonych, podczas gdy w szynie 3-fazowej możesz osobno włączać, wyłączać i ściemniać poszczególne lampy. Niezależnie od tego, którą szynę oświetleniową wybierzesz, masz gwarancję wszechstronnej formy oświetlenia.

Następnie pomyśl o tym, gdzie brakuje Ci oświetlenia w domu lub w firmie. Na przykład, jeśli nad stołem jadalnym, to długość listwy świetlnej odgrywa znaczącą rolę - jeśli masz np. 3-4 lampy, musisz ocenić, jak blisko siebie powinny być i jak dużą mają średnicę, a następnie obliczyć, jakiej długości listwy będziesz potrzebować. Te same wymagania dotyczą również sytuacji, gdy chodzi o ogólne oświetlenie pomieszczenia i istotne jest, aby dane lampy docierały do wszystkich zakamarków pokoju. Dlatego przy wyborze szyny świetlnej należy wziąć pod uwagę zastosowanie, przestrzeń i rodzaj lamp, aby uzyskać odpowiedni rezultat.

Szyna świetlna do lampy wiszącej


Jak już wcześniej wspomnieliśmy, masz wiele opcji, a jeśli brakuje Ci oświetlenia nad długim lub krótkim stołem jadalnym, optymalnym wyborem może być szyna zasilająca z lampami wiszącymi. Możesz rozmieścić lampy wzdłuż stołu i wyregulować je w razie potrzeby tak, aby rozciągały się na cały stół jadalny - a jeśli rozłożysz stół, możesz jednym obrotem poluzować adapter lampy i przesunąć ją dalej, w ramach długości listwy i w obydwu kierunkach. W zależności od żarówki, którą wybierzesz do oświetlenia, jedna lub więcej lamp wiszących może wzmocnić przytulną i odprężającą atmosferę, która powstaje podczas gromadzenia się przy stole z rodziną i przyjaciółmi.

Szyna zasilająca z reflektorami


Jeśli potrzebujesz bardziej skupionego i bezpośredniego oświetlenia, szyna świetlna z reflektorami może być właśnie rozwiązaniem, którego potrzebujesz. Możesz ustawić poszczególne spoty na tej samej listwie w różnych kierunkach zgodnie ze swoimi potrzebami, a także łatwo zmienić ich położenie, aby były bliżej lub dalej od siebie.

Jeśli Twoim gościom trudno jest dostrzec szczegóły obrazu, który zdobi Twoją galerię lub nie możesz dojrzeć, jakie ubrania wybrać rano, listwa świetlna zapewni lepszy podgląd. Wykorzystaj spoty na swojej listwie zasilającej, aby uzyskać skupione oświetlenie, które można łatwo przechylać i obracać w różnych kierunkach i pod różnymi kątami, w zależności od zmieniających się potrzeb. Jeśli z drugiej strony chcesz uzyskać bardziej ogólne oświetlenie pomieszczenia, możesz z równą łatwością wykorzystać reflektory na listwie rozmieszczając je w różnych kierunkach, aby światło docierało do wszystkich narożników.

Szyna świetlna LED


Jak wspomniano wcześniej, spoty na Twojej listwie zasilającej mogą przyczynić się do ogólnego oświetlenia pomieszczenia, ale możesz również alternatywnie wybrać listwę LED, która dzięki prostej konstrukcji i konfiguracji może być zamontowana na suficie lub na ścianie i dawać równomierne i stałe światło w całym pokoju. Szynę oświetleniową LED możesz zamontować między innymi jako oświetlenie krawędziowe na klatce schodowej, w korytarzu lub pod szafkami ściennymi w kuchni. Listwa świetlna LED to także energooszczędne źródło światła, bez uszczerbku dla jasności.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.