Żyrandole

Tradycyjnie żyrandole były symbolem statusu w domach i nadal częściowo jest to prawdą. Ale rozwinęli się trochę, odkąd po raz pierwszy zobaczyli światło i teraz można znaleźć żyrandole w wielu różnych kształtach, kolorach oraz materiałach.

Żyrandole funkcjonują trochę jak dzieła sztuki, zaprojektowane tak, aby przyciągały wzrok i emanowały elegancją oraz stylem. Istnieje wiele różnych żyrandoli, a my mamy bogatą ofertę z najlepszych. Żyrandol tworzy atmosferę i szybko staje się centrum uwagi. Mogą wisieć w prawie każdym pomieszczeniu i chociaż często można je zobaczyć w holach wejściowych lub nad stołami jadalnymi, nie ma ograniczeń co do wykorzystania żyrandola w domu.

Posiadamy żyrandole wielu różnych marek. Możesz wybierać spośród lamp &tradition, Design by Us, Menu, Vibia, Flos i wielu innych. Poznaj nasz świat intrygujących oraz wspaniałych żyrandoli – jesteśmy pewni, że znajdziesz coś, co przyciągnie Twoją uwagę.
Elanova 10 Żyrandol Brass - Lindby
RRP PLN 1 349,00
Na stanie teraz
DL20 Żyrandol Opal - DybergLarsen
RRP PLN 1 468,00
Na stanie teraz
Stay 3 Pendant Black - DFTP
RRP PLN 1 169,00
Na stanie teraz
2097/30 Lampa Wisząca Czarna - Flos
RRP PLN 9 839,00
Na stanie teraz
Caleb Żyrandol Ø71 Rust - Lucande
RRP PLN 1 449,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 284 produktów

Designerskie żyrandole

Wiele się wydarzyło, odkąd Wenecjanie przymocowali pierwsze szklane pryzmaty i świece do metalowych ram, a obecnie żyrandole to małe dzieła sztuki, które dotykają sztuki współczesnej. Żyrandole Ingo Maurer to fantastyczny przykład tej formy sztuki - a lampy te mogą urozmaicić każdy wystrój za pomocą designerskich linii, które są przeciwieństwem standardowych wyborów. Na przykład Birdie składa się z małych żarówek ze skrzydłami, które wydają się odlatywać od prętów, na których zwisają - a Zettel'z to zbiór papierów z notatkami, które na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie, że wiszą losowo na pręcie pośrodku.

włoskiej marki to kolejne nowoczesne dzieło sztuki, a czarny żyrandol wykorzystuje widoczne przewody, aby stworzyć wyraz, który przywodzi na myśl maszty telefoniczne i duże instalacje elektryczne. Projekt emanuje nowoczesnością, a model 2097/30, podobnie jak lampy Ingo Maurer, jest świetnym sposobem na wprowadzenie kreatywności do pomieszczenia.

Podobnie istnieją lampy, takie jak na przykład Lampa Wisząca Ball Multi firmy Frandsen, która przyjmuje klasyczny projekt, co sprawia, że znajomy wzór jest częścią nowego. Jednocześnie marka ta stawia na klasyczne materiały i odcienie - a miedź pięknie podkreśla elegancję.

To samo dotyczy żyrandola z mosiądzu – a przykładem jest przepiękny Apiales 9, od Nuura, który łączy klasyczny design żyrandola z nowoczesnymi minimalistycznymi liniami. Niezwykłe oświetlenie z pewnością stworzy zarówno atmosferę, jak i emocje w całym pomieszczeniu, które ma szczęście eksponować ten model.

Czarny żyrandol


Wiele osób tęskni za ekscytacją i nastrojem codzienności, jakie zapewnia żyrandol - ale nie chcą inwestować w kolorowy i żywiołowy wariant. Innymi słowy, chcą elegancji, jaką daje ten typ lampy, ale obawiają się, że może to zbytnio ingerować w wystrój.

Ponadto zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z czarnymi żyrandolami! Z czarnym wzorem otrzymujesz tyle samo sztuki, co z klasycznym modelem. Lampa w tym kolorze zapewnia czystość stylu i pasuje do wielu rodzajów wystroju - bez względu na to, jakich kolorów użyłeś/-aś w aranżacji!
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.