VP Globe Lampy

Zwariowany, szalony kolorystycznie i „na bocznym torze” to tylko niektóre z terminów, które były używane we wczesnych latach 60., kiedy projektant Verner Panton był określany potocznie. W czasach, gdy projektanci tacy jak Arne Jacobsen i Hans Wegner dominowali oraz używali naturalnych materiałów razem z prostym językiem projektowania, koncentracja Vernera Pantona na materiałach wytworzonych przez człowieka i szybkiej produkcji były niespotykane jak na tamte czasy, a cel Vernera Pantona, aby dodać światu więcej kolorów był w pełni udany.

Verner Panton zaprojektował zarówno pokoje, lampy, jak i meble - wszystko w tym samym szalonym doborze kolorów oraz stylów. Najbardziej znane jest krzesło Panton, które było pierwszym meblem wykonanym z odlewu, które zyskało wielkie uznanie na całym świecie. Krzesło było wtedy produkowane z włókna szklanego, ale dziś jest produkowane z formowanego plastiku.

A potem dochodzimy do lamp! Verner Panton zaprojektował wiele lamp, w tym Fun, Panthella, Flowerpot, Moon, Spiral i Wire.

Ale lampa Vernera Pantona wznosząca się ponad musi być lampą Globe! Globe jest wyjątkowa i futurystyczna, ale jednocześnie klasyczna oraz stylowa. Zaawansowana, jest ręcznie montowana i po prostu niesamowicie piękna ale także jest prawdziwą ikoną designu!

Lampy Globe są montowane ręcznie w fabryce Verpana w Horsens, a tylko dwie panie na całym świecie są certyfikowane do montażu lamp Globe. Na każdej lampie Globe jest wygrawerowany numer seryjny i podpis Vernera Pantona, a w każdym pudełku znajduje się podpisany dokument autentyczności. Wszystko po to, aby zapewnić wysoką jakość i autentyczność Twojej lampy Globe.
Panto 50 Lampa Wisząca - Verpan
RRP PLN 8 764,00
Na stanie teraz
VP Globe 50 Szklana Lampa Wisząca - Verpan
RRP PLN 10 063,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
VP Globe 40 Lampa Wisząca Brass - Verpan
RRP PLN 8 764,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Panto 40 Lampa Wisząca - Verpan
RRP PLN 7 141,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
VP Globe 50 Aluminiowa Lampa Wisząca - Verpan
RRP PLN 8 764,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
VP Globe 40 Lampa Wisząca Coloured Glass - Verpan
RRP PLN 8 115,00
Oczekiwany u nas za: 3 - 5 dni
Pokaż 10 z 10 produktów
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.