Miffy

Najsłodsza na świecie lampa do pokoju dziecięcego to bez porównania lampa Miffy od holenderskiej marki Mr. Maria. Figurka Miffy pochodzi z holenderskiej książki dla dzieci i w rekordowym czasie odniosła ogromny sukces na całym świecie! Miffy jest dostępna w 3 różnych rozmiarach - First Light, Original i XL. Oryginalny rozmiar jako pierwszy trafił na rynek, a ten rozmiar doskonale sprawdza się jako lampa podłogowa w pokoju dziecięcym. Miffy jest idealnym dodatkiem do pokoju dziecięcego oraz - oczywiście może mieć również miejsce w salonie lub kuchni, jeśli chcesz! Ulepsz swój dom za pomocą uroczej i bardzo nowoczesnej lampy Miffy od Mr. Maria.
Lampa o przytulnym i dobrodusznym wyrazie jest dobrym przyjacielem dzieci i idealną lampką nocną, jeśli maluchy uważają, że nocą w pokoju robi się trochę za ciemno. First Light to mniejsza wersja, ładowana za pomocą wtyczki USB, dzięki czemu można ją łatwo zabrać ze sobą po domu, Miffy może spokojnie wybrać się na wycieczkę. Wreszcie, co nie mniej ważne, Miffy jest również dostępna w wersji XL o pełnych 80 cm, jeśli Twój Miffy musi zająć trochę więcej miejsca w pokoju. Nowością w rodzinie Miffy jest lampa wisząca Miffy Dream, czyli lampa do zawieszenia pod sufitem. Miffy Dream nadaje wspaniały wygląd pokojowi dziecięcemu, a dzieci będą zachwycone!
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.