Zestawy Lamp Wiszących

Dzięki zestawie lamp wiszących w domu możesz osiągnąć bardzo wyjątkowy i całkowicie niepowtarzalny wyraz, który emanuje stylem i życiem. Zestawy te mają niezwykle elegancki wyraz, a zawieszone na wysokości oczu są jedną z pierwszych rzeczy, które zauważysz, gdy wejdziesz do pomieszczenia.

W naszej ofercie luksusu w przystępnej cenie znajdują różne rodzaje zestawów lamp wiszacych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie - minimalistyczną Franka z Arcchio, stylową Robyn z Lindby i całkowicie ekskluzywną Hayley z Lucande .

Kliknij tutaj, aby zobaczyć naszą pełną ofertę,
Hayley 9 Lampa Wisząca Clear/Gold - Lucande
RRP PLN 2 249,00
Znowu w magazynie 19-08-2024
Hayley 9 Lampa Wisząca Clear/Chrome - Lucande
RRP PLN 2 249,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Meriton 9 Cluster Lampa Wisząca - Lucande
RRP PLN 2 149,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Teeja 5 Cluster Lampa Wisząca Amber - Lindby
RRP PLN 1 159,00
Znowu w magazynie 09-09-2024
Jurian 3 Lampa Wisząca Opal/Nickel - Lindby
RRP PLN 564,00
Znowu w magazynie 27-08-2024
Chrissy 5 Lampa Sufitowa Ø25 Opal/Chrome - Lindby
RRP PLN 489,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Otavis 3 Lampa Wisząca Concrete - Lucande
RRP PLN 579,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Teeja 3 Cluster Lampa Wisząca Smoke - Lindby
RRP PLN 979,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Pokaż 36 z 42 produktów

Zestaw lamp

Lampa wisząca to oświetlenie zwisające z sufitu - a zestaw lamp wiszących to kilka lamp wiszących, często na różnych wysokościach, zawsze niezwykle eleganckich i połączonych w jeden komplet. Jeśli chcesz naprawdę podkreślić Twój styl i nadać Twojemu domowi charakteru, to lampy wiszące w zestawie są oczywistym wyborem. Pozwól, że poniżej wyjaśnimy Ci, dlaczego.

Przede wszystkim lampa wisząca jest najczęściej centralnym punktem oświetlenia pomieszczenia, niezależnie od tego, czy rzeczywiście zapewnia niezbędne światło, czy nie. Modele te zazwyczaj używane są do oświetlania stołów w jadalni i stolików kawowych, ale najczęściej służą do podkreślenia stylu aranżacji, stając się kluczowym elementem, wokół którego skupia się reszta wystroju.

Ich spektakularny wyraz często bierze się z faktu, ponieważ są bardziej dekoracyjne i rzeźbiarskie niż inne lampy. Projektanci oświetlenia wiedzą, że lampy wiszące zwykle znajdują się na linii wzroku, gdy ktoś wchodzi do domu, dlatego ważne jest, aby wybrać dobry wzór, ponieważ często jest to pierwsza i ostatnia rzecz, jaką widzisz w pokoju.

Zestaw lamp wiszących to sposób na połączenie lamp wiszących, które znasz i kochasz, aby stworzyć niepowtarzalny wygląd. Wiszą one na różnej wysokości i zapewniając dynamiczny i żywy wygląd. Mają różne kształty i rozmiary, niektóre mają dokładny wzór, podczas gdy inne wydają się bardziej przypadkowe.

Użyj zestawu lamp wiszących nad stołem jadalnym lub stolikiem kawowym - albo zupełnie gdzie indziej! Możliwości są nieskończone, ale zalecamy ich umieszczenie w miejscach, w których można na nie zwrócić szczególną uwagę. W zależności od wielkości i wysokości tych kompletów polecamy zastosowanie ich jako małej instalacji artystycznej w kącie salonu lub jako niewielkie krople świetlne na klatce schodowej w domu. Jesteśmy pewni, że piękny zestaw lamp wiszących może być jak ostateczny szlif we wnętrzu, który spaja całe pomieszczenie.

Zdecyduj, jak duży zestaw potrzebujesz i zanurz się! Na przykład model Hayley z Lucande jest dostępny w wielu rozmiarach, od trzech do dziewięciu lamp wiszących, czyli od eleganckiego, przytulnego oświetlenia w rogu po sporą instalację artystyczną w domu. Nie czekaj więcej i podkreśl elegancję swojego wystroju kupując zestaw lamp wiszących z naszej gamy luksusu w przystępnej cenie.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.