Woud Lampy

Woud to nowa, wschodząca duńska marka, założona w maju 2014 r. przez Mię Koed i Torbena Koeda. Po 30 latach doświadczenia w sprzedaży i produkcji designerskich mebli oboje potrzebowali zmiany. Z dużymi ambicjami i nastawieniem na dobrą jakość rzucili sobie wyzwanie stworzenia własnej marki - od podstaw.

Od 2014 roku marka ma się dobrze – Duńczycy od razu zakochali się w wielu unikalnych projektach i odniosła ona ogromny sukces. Ich misją było i nadal jest znajdowanie największych talentów projektowych i udostępnianie ich innowacyjnych i wyjątkowych projektów wszystkim. W 2019 roku Woud współpracował z ponad 30 różnymi utalentowanymi projektantami, których łączy pasja do prostego i skandynawskiego designu. Bez kompromisów w zakresie funkcjonalności i jakości tworzą oni stylowe projekty, które pasują do wnętrza w wystroju skandynawskim.

W skład zespołu designerów wchodzą zarówno początkujący konstruktorzy, jak i uznani twórcy. Między innymi Philip Bro, który stoi za piękną Lampą Wiszącą Stone , która jest inspirowana gładkimi i okrągłymi kamieniami z plaży. Rikke Frost, która zaprojektowała piękną serię Lamp Wiszących Dot . Na szczególną uwagę zasługują Lampy Wiszące Gap , czyli prosta i kobieca seria lamp wiszących w czerni albo bieli, w połączeniu ze złotawym metalem, mosiądzem. Seria została zaprojektowana przez Studio Nur, które połączyło surowy wygląd zewnętrzny z kobiecym wnętrzem, które zapewnia ciepłe i przytulne światło.
Pump Lampa Wisząca - Woud
RRP PLN 1 844,00
Na stanie teraz
Lunar Lampa Wisząca Medium - Woud
RRP PLN 2 259,00
Na stanie teraz
Cono Lampa Wisząca 2 Black - Woud
RRP PLN 2 272,00
Na stanie teraz
Canopy Track 3 White - Woud
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Annular Lampa Wisząca Large Beige - Woud
RRP PLN 3 104,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Tangent Lampa Stołowa Desert Sand - Woud
RRP PLN 1 565,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Cono Lampa Podłogowa Satin - Woud
RRP PLN 2 389,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Annular Lampa Wisząca Small White - Woud
RRP PLN 2 143,00
Znowu w magazynie 19-06-2024
Cono Lampa Ścienna Satin - Woud
RRP PLN 1 565,00
Oczekiwany u nas za: 4 - 6 dni
Pokaż 36 z 49 produktów

Opis dodatkowy

Duński dom projektowy znajduje się w Søndergade w Horsens, gdzie perfekcja i uczciwe wzornictwo są podstawową ideą, Mia i Torben dążą do innowacji zarówno w formie, funkcji, jak i doborze materiału, i mają palące pragnienie dzielenia się swoją miłością do projektowania ze wszystkimi swoimi klientami. Widać to wyraźnie w ich szerokiej ofercie, która obejmuje wszystko, od stolików kawowych i leżaków po oryginalne oświetlenie.

Woud charakteryzuje się minimalistycznym i stylowym designem, który z łatwością wpasowuje się w skandynawski wystrój. Ich projekty powstają w oparciu o trzy podstawowe zasady; jakość, uczciwość i prostota, które są w centrum uwagi w stylu nordyckim, a do którego Woud idealnie pasuje.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.