Lampy dla Dzieci

Lampy dziecięce tworzą ramy do aranżacji wnętrza pokoju dziecięcego. Oświetlenie to zmienia się wraz z wiekiem dziecka, ponieważ zmieniają się i rozwijają jego potrzeby i pragnienia.

W naszej ofercie znajdziesz wybór lamp dziecięcych, które łączą design, humor i piękne kolory.

Odszukaj lampę dla dzieci, która wpasuje się w wystrój pomieszczenia i pokryje zapotrzebowanie na oświetlenie.
Zobacz naszą ofertę poniżej.
Miffy First Light New - Mr. Maria
RRP PLN 370,00
Na stanie teraz
Miffy Bundle Of Light - Mr. Maria
RRP PLN 119,00
Na stanie teraz
Boris First Light - Mr. Maria
RRP PLN 370,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 257 produktów

Wyposaż w designerskie lampy pokój dziecięcy

W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór lampek dziecięcych znanych marek, które specjalizują się w projektowaniu lampek dziecięcych. Idź, sprawdź i znajdź lampę, która pasuje do wnętrza pokoju dziecięcego.Mr Maria to designerskie lampy do pokoju dziecięcego, tutaj każda lampa ma swoją cudowną historię, którą dziecko może budować, tutaj puszcza się wodze fantazji. Lampy Mr Maria są minimalistyczne w wyrazie, a ich dusza i charakter tworzą bezpieczeństwo oraz przytulność w pokoju dziecięcym.

Lampka Mr Maria szybko staje się najlepszym przyjacielem dziecka.Szukając lamp do pokoju dziecięcego, trzeba spełnić kilka podstawowych potrzeb. W pokoju musi być dobre oświetlenie i tutaj lampa sufitowa Eos od UMAGE idealnie sprawdzi się w pokoju dziewczynki. Poza oświetleniem pokoju musi być też przytulne oświetlenie, które można stworzyć z cudownymi lampkami dziecięcymi od Charlie & Friends, gdzie Snoopy idealnie sprawdzi się w pokoju chłopca.Dziecięce lampki Zoolight – kolorowy wszechświatWprowadź kolory do pokoju dzięki lampom dziecięcym Happylight firmy Zoolight. Lampy wiszące Happylight są niemal trójwymiarowe, a tutaj lampki mogą przyczynić się do przyjemnego światła, a jednocześnie można rozmawiać z dzieckiem o kształtach, kolorach i zwierzętach.

Zoolight to zoo lamp, a wszystkie dzieci kochają zwierzęta oraz historie, które można stworzyć. Dziki lew, który ryczy swoją wieczorną pieśń nad dżunglą, czy powolny żółw, który przyjaźni się ze wszystkimi rodzajami zwierząt.

Zobacz wszystkie lampy Zoolight tutaj: LINKDziecięce lampki na ścianęPrzy wyborze lamp dla dzieci dużą rolę odgrywa bezpieczeństwo, dotyczy to również kinkietów. Ważne jest, aby dziecko nie miało bezpośredniego dostępu do źródła światła, dlatego wybierz lampę, w której jest ona najlepiej osłonięta lub ma wbudowana w lampę.

Lampa ścienna Zoolight Bamse zapewnia fantastyczne oświetlenie i po prostu jest tego wart. Zarówno dzieci, jak i dorośli pokochają tę lampę ścienną.

Więcej lamp ściennych Zoolight znajdziesz tutaj:LINKZabawne lampki dla dzieciLampki dla dzieci muszą być nie tylko atrakcyjnie zaprojektowane, ale także zabawne – jeśli u dziecka potrafi wywołać uśmiech na buźce, jest zabezpieczona, a pokój dziecięcy musi emanować bezpieczeństwem, przytulnością i ciepłem.

Znajdź zabawną lampkę dla dzieci od Zoolight lub Charlie & Friends
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.