Lampy Ścienne

Zanim wybierzesz lampę ścienną, zastanów się, do jakich potrzeb ma się dostosować. Czy potrzebujesz delikatnego światła podstawowego do całego pomieszczenia, praktycznego i bezpośredniego światła do czytania lub pracy, a może odrobiny atmosfery? Nasza szeroka gama kinkietów obejmuje lampy, które służą jako lampy nocne, do przedpokoju, łazienkowe i wiele innych.
Curtis Lampa Ścienna Rust - Lindby
RRP PLN 444,00
Na stanie teraz
Emina Lampa Ścienna Gold - Lindby
RRP PLN 314,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 3204 produktów

Lampa ścienna do sypialni

Jednym z najbardziej oczywistych miejsc w domu do zamontowania kinkietu jest sypialnia. Dzięki ładnej lampie ściennej z tyłu łóżka łatwo jest uzyskać dobre światło do czytania książki, które nie pozwoli Ci zasnąć - i łatwo je zgasić, naciskając przycisk, gdy wpadasz w objęcia Morfeusza.

W świecie lamp ściennych istnieje morze modeli, które można polecić na oświetlenie nocne - oczywiście to zależy od indywidulanej osoby, czego oczekuje ona od tego typu lamp - ale polecamy model, który łatwo włączyć, gdy trzeba iść w nocy za potrzebą.

Model Denver firmy DybergLarsen to niezwykle popularna lampa, która świetnie sprawdza się koło łóżka. Elastyczna głowa, wyraźny przycisk włączania oraz wykwintny design tworzą czarną lampę ścienną, która idealnie nadaje się do oświetlenia sypialni. Jeśli interesujesz się ponadczasowym duńskim designem i legendami duńskich projektantów, Lampa ścienna Ball od Benny'ego Frandsena w ekskluzywnym kolorze Soft Green to znakomity wybór, który doda zarówno koloru, jak i blasku do czytania dobrej literatury w łóżku.

Lampa ścienna do salonuW salonie króluje przytulne oświetlenie – i nie ulega wątpliwości, że praktyczne użycie ma w nim dużo mniejsze znaczenie niż w innych pomieszczeniach. Tutaj chodzi przede wszystkim o delikatne oświetlenie i komfortowe temperatury.

Jeśli szukasz wykwintnego i luksusowego wyglądu, możemy polecić kinkiet w kolorze mosiądzu. Jest ich mnóstwo - ale zawsze popularny model IC C / W1 marki Flos to dobry przykład zarówno ekskluzywnej, jak i eleganckiej lampy ściennej z ciekawego materiału.

Jeśli zamiast tego szukasz przytulnego kinkietu do wnętrz, który uwydatni ściany Twojego salonu, to Sax 234-6 / 21 wieczny skandynawski klasyk od LE KLINTa, idealnie pasuje do większości salonów. Inteligentne ramię pozwala na przytulne oświetlenie, które rozciąga się na ścianę, szybko zmieniając się w praktyczną lampę do czytania i zabawy, gdy je wyciągniesz.

Ostateczna oferta dotyczy wystroju, któremu brakuje światła z pazurem. „All my exes live in Texas – so I hang my hat in Tennessee” – śpiewał George Strait w 1987 r. – a z Jeeves od Innermost, możesz zawiesić swój kapelusz w salonie jako bezpretensjonalny i zabawny wkład w swój wystrój. Lampa jest nawiązaniem do legendarnego serialu komediowego z Anglii o nazwie Jeeves & Wooster – i z pewnością może wprowadzić do domu garść humoru!

Lampa ścienna do kuchniKuchnia jest i zawsze była praktycznym centrum domu. Chodzi więc o połącznie funkcjonalności w wyborze lampy w Twojej kuchni i wyodrębnienie czegoś, co będzie współgrało z Twoim codziennym życiem i kulinarnymi obowiązkami.

Grupa chorwackich geniuszy projektowych od marki Grupa oferuje serię Arigato, w której znajdują się niezwykle inteligentne kinkiety. Przybierają formę lampy krzyżowej, która ma korpus klasycznej lampy architektonicznej i głowę lampy wiszącej - i łączą je w uroczą, nowoczesną i neutralną konstrukcję. Oświetlenie to idealnie pasuje do kuchni, ponieważ można je przesuwać i kierować tam, gdzie brakuje praktycznego światła podczas gotowania.

Kilka dobrze umieszczonych kinkietów pod szafkami kuchennymi może zrobić dużą różnicę. W tym gatunku jest morze rozwiązań - ale chcielibyśmy podkreślić fantastyczny model Metin od Arcchio. Świat oświetlenia od tej marki jest futurystyczny, praktyczny i elegancki, a Metin nie jest wyjątkiem. Para lamp Metin ze światłem wycelowanym w powierzchnię blatu może ułatwić życie za każdym razem, gdy trzeba oczyścić warzywa, pokroić mięso lub przygotować drugie śniadanie do szkoły lub pracy.

Życie jest zbyt krótkie na nudne lampy - dlatego też musimy także podkreślić kinkiet Delumina 325 z DCW. Lampę trudno opisać słowami - dlatego polecamy, kliknąć link, przewinąć w dół i zobaczyć jej niesamowitą funkcjonalność. Obiecujemy, że to będzie dobrze spędzone 30 sekund.

Zanim wybierzesz lampę ścienną, zastanów się, do jakich potrzeb ma się dostosować. Czy potrzebujesz delikatnego światła podstawowego do całego pomieszczenia, praktycznego i bezpośredniego światła do czytania lub pracy, a może odrobiny atmosfery? Nasza szeroka gama kinkietów obejmuje lampy, które służą jako lampy nocne, do przedpokoju, łazienkowe i wiele innych.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.