101 Copenhagen Akcesoria do Domu

101 Copenhagen to duńska firma projektowa, w której jakość wykonania i estetyka są najważniejsze. Założona w 2017 roku firma szybko podbiła serca i domy entuzjastów designu na całym świecie. Utalentowani projektanci stojący za portfolio 101 Copenhagen koncentrują się na tworzeniu projektów, które są zarówno ponadczasowe, jak i nowoczesne. Materiały, tekstury i kolory łączą się, tworząc produkty, które są obowiązkowe dla fanów designu.
Lotus Vase Mini Coffee - 101 Copenhagen
RRP PLN 1 036,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 114 produktów

Wazony od 101 Copenhagen

101 Copenhagen oferuje szeroką gamę wazonów we wszystkich typach, kolorach i fakturach. Bez względu na to, jak udekorowałeś swój dom, w ofercie 101 Copenhagen z pewnością znajdziesz wazon, który stworzy zarówno emocje, jak i atmosferę. Dostępne są zarówno wazony na pojedyncze kwiaty, jak i wazony na duże dekoracje roślinne - a wykwalifikowani projektanci zaprojektowali wazony z materiałów organicznych, aby rośliny i kwiaty wyglądały jak najlepiej.

Jeśli masz zielony kciuk, a wazon nie pomieści Twoich roślin, 101 Copenhagen oferuje również gamę donic i większych doniczek, dzięki którym możesz bezpiecznie pozwolić swoim zielonym przyjaciołom przenieść się do mieszkania, domu lub biura.

Jeśli wazony, donice i doniczki nie są dokładnie tym, czego szukasz, możesz również zanurzyć się w pięknej ofercie tac 101 Copenhagen. Z tacą od 101 Copenhagen łatwo jest wyeksponować dokładnie to, co chcesz. Dobra taca może być również kotwicą w wystroju wnętrza - gdzie zawsze można znaleźć klucze, portfel lub inne rzeczy.

Na koniec warto wspomnieć o świecznikach od 101 Copenhagen. Wybór nie jest tak duży, jak w przypadku wazonów, doniczek, donic i tac - ale wszechstronność pięknych wzorów oznacza, że na pewno znajdziesz coś ładnego do dekoracji.  
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.