Stań się częścią społeczności w Mistrzlamp.pl

#YESMISTRZLAMP
Wszyscy uwielbiamy czerpać inspiracje i patrzeć na wszystkie zjawiskowe domy, czy to na Instagramie, Pinterest czy Facebook. To jest zachęcające i cudowne! W Mistrzlamp.pl prosimy o pozwolenie na udostępnianie zdjęć na naszej stronie internetowej, w mediach społecznościowych i biuletynach, z odznaczeniem pochodzenia obrazu.Jeśli zdecydujesz, że możemy używać Twoich zdjęć, po prostu użyj hasztagu #yesMistrzlamp. W ten sposób wyrażasz zgodę na wykorzystanie twojego wizerunku przez Mistrzlamp.pl i akceptujesz następujące warunki:

  • Niniejszym zezwalasz Mistrzlamp na wykorzystanie wszystkich obrazów zawierających hasztag #yesMistrzlamp na stronach internetowych Mistrzlamp, w mediach społecznościowych i biuletynach. Umowa jest niewyłączna i nieodpłatna.
  • Poprosiliśmy o pozwolenie na udostępnienie zdjęć w naszym sklepie internetowym i mediach społecznościowych – Twoja akceptacja dla Mistrzlamp chroni Twoje zdjęcia.  
  • Nigdy nie przejmiemy na własność Twoich zdjęć, ale wykorzystamy je do celów marketingowych w naszych sklepach internetowych Mistrzlamp i naszych mediach społecznościowych.
Mistrzlamp jest reprezentowany w następujących krajach:


Dania, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Holandia, Belgia, Francja, Hiszpania, wraz z .com innymi krajami.


Jesteśmy aktywni na:
Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube, E-mail marketingowy


Za Twoją zgodą oświadczasz, że masz prawa do wszystkich swoich zdjęć i że osoby pokazane na zdjęciach zaakceptowały, że będą one wykorzystywane do marketingu internetowego w Mistrzlamp.pl. Jednocześnie oświadczasz, że wykorzystywanie Twoich zdjęć nie narusza praw osób trzecich ani nie narusza ogólnie prawa.Z niecierpliwością czekamy na udostępnienie Twoich zdjęć i zainspirowanie reszty naszych obserwujących.
Gorąco pozdrawiamy, Mistrzlamp.pl