ferm LIVING Lampy

ferm LIVING ma siedzibę w Kopenhadze i współpracuje z rzemieślnikami z całego świata. Produkują meble, akcesoria i lampy w celu zachowania zrównoważonego życia, w którym jest miejsce zarówno na chaos, jak i na spokój – czas na refleksję i chwile szczęścia. Od początku ich ambicją było inspirowanie ludzi do stworzenia otoczenia, w którym czują się jak w domu.

Zobacz kolekcję ferm LIVING, która łączy skandynawską ekspresję z artystycznym akcentem. Urokliwe, odprężające lampy, które oświetlają duszę i historię Twojego domu. Zwróć uwagę w szczególności na Lampę Stołową Hebe Large. Jej wysokość 140 cm sprawia, że ​​jest to także idealna, efektowna lampa podłogowa.
Era Chandelier Black - ferm LIVING
RRP PLN 2 402,00
Na stanie teraz
Pokaż 36 z 186 produktów

Od tapety po ferm LIVING

ferm LIVING zaczął od tapety – a raczej jej braku. W 2005 roku założycielka i dyrektor kreatywna Trine Andersen właśnie wprowadziła się do domu ze swoim mężem. Nie mogli znaleźć tapety, która pasowałaby do ich gustu, więc Trine postanowiła zrobić własną. Zanim się zorientowała, zrobiła 10 różnych rodzajów, które wystawiła na wernisażu w Danii. Andersenowie nie mieli funduszy na rozpoczęcie produkcji wszystkich 10, więc zaczęli od jednej tapety i kilku nadruków.

To oznaczało początek marki ferm LIVING, która rozwijała się znacznie szybciej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażali. Obecnie firma jest domem dla wielu utalentowanych pracowników i ogromnego, stale rosnącego portfolio produktów obejmujących meble, akcesoria domowe i lampy.

Zobacz kolekcję ferm LIVING, która łączy skandynawską ekspresję z artystycznym akcentem. Urokliwe, odprężające lampy, które oświetlają duszę i historię Twojego domu. Zwróć uwagę w szczególności na Lampę Stołową Hebe Large. Jej wysokość 140 cm sprawia, że jest to także idealna, efektowna lampa podłogowa.
Podziel się swoimi zdjęciami z @lampemesteren
Oznacz #takmistrzlamp, a być może Twoje zdjęcia będą tutaj wyświetlane. Zainspiruj i daj się zainspirować, od jednego wyjątkowego domu do drugiego.