Witamy nowy zespół projektantów All Star NINE

3 listopada 2023
Witamy nowy zespół projektantów All Star NINE
Zupełnie nowa marka specjalizująca się w nowoczesnym wystroju wnętrz wkroczyła na scenę i pomimo młodego wieku już może pochwalić się bogactwem pięknych kreacji, które upiększają wnętrza i poprawiają codzienne życie dzięki praktycznym i zorientowanym na zastosowanie projektom. NINE została założona w 2023 roku przez dziewięciu kolegów z duńskiej firmy Nine United, która stoi za wieloma znanymi markami, takimi jak &tradition, Stellar Works i Verpan. Założyciele mieli wspólne marzenie o stworzeniu prawdziwej ogólnoeuropejskiej marki designerskiej, której podstawą jest zrównoważony rozwój i użyteczność.

Założyciele NINE opisują podstawowe idee jako świeżą prostotę z myślą o użyteczności. Produkty NINE są zaprojektowane tak, aby można je było używać, ulepszać, naprawiać i poddawać recyklingowi, gdy spełnią już swoje zadanie. W NINE do zrównoważonego rozwoju podchodzi się z holistycznego punktu widzenia, biorąc pod uwagę produkcję, użytkowanie, żywotność i wszystko inne. Idea ta przejawia się w ich projektach, które charakteryzują się piękną prostotą i wydają się proste zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcji. Brak ukrytych detali i nieprzejrzystych mechanizmów nadaje różnym kolekcjom NINE otwartą i intuicyjną ekspresję, która sprawia, że są one łatwo dostępne i przyjemne w codziennym życiu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o NINE i zobaczyć wszystkie ich piękne projekty, możesz je znaleźć tutaj..


Marka specjalizuje się przede wszystkim w artykułach gospodarstwa domowego i wszelkiego rodzaju akcesoriach, które można znaleźć tutaj..

Jednak NINE oferuje również bogactwo pięknych modeli lamp. Zwłaszcza jeśli chodzi o oświetlenie wiszące, NINE ma wiele pięknych wzorów, które zostały stworzone we współpracy z szeroką gamą renomowanych projektantów z całego świata.

Zobacz wszystkie lampy od NINE tutaj..