Trzech twórców kontrastów od DCWéditions

15 grudnia 2023
Trzech twórców kontrastów od DCWéditions
Znana francuska firma DCW stworzyła gamę dziwacznych i ekscytujących lamp z ambicją dostarczenia ponadczasowych lamp, które nie ulegną wpływowi upływu czasu i pozostaną wyjątkowe i funkcjonalne dla pokoleń. Dzięki ich często dziwacznej egzystencji, masz możliwość stworzenia unikalnego wyglądu w swoim domu, który z pewnością zaskoczy i zachwyci gości. Poniżej przedstawiamy trzy lampy przyszłości od DCWéditions:

Org Lampa Wisząca Horizontal 1300 Złota
Ta lampa zaprojektowana przez Niemca Sebastiana Summę wygląda zarówno jak klasyczna lampa, ale także futurystyczny i nowoczesny dodatek, który idealnie pasuje do XXI wieku. Czerpiąc wyraźną inspirację z astronomii i science fiction, projektantowi udało się stworzyć fenomenalny i asymetryczny wygląd, który może urozmaicić wybrany pokój w prawdziwie galaktyczny sposób.

Lampa jest również dostępna jako pionowa lampa wisząca lub ścienna. Odkryj wszechświat Org tutaj!.

Focus 5 Lampa Wisząca Black
Ta specjalna i przeprojektowana wersja lampy wiszącej jest pomysłem Japończyka Yuji Okitsu na to, jak uczynić dom nieco bardziej bogatym, a jednocześnie eleganckim i prostym. Piękne, przypominające bańkę mydlaną światło lampy wisi zamrożone w czasie, mieniąc się zachęcająco dzięki unikalnym źródłom światła, które tworzą wyjątkowy i kątowy widok, nawet gdy lampa jest wyłączona. Różne rozmiary świateł zwisają w konstelacji przypominającej klasyczne planeturo, a ponieważ zarówno źródła światła, jak i rama obracają się niezależnie, światło jest w stanie dotrzeć do szerszego obszaru. Dzięki lampie wiszącej Focus 5 otrzymujesz zarówno oszałamiającą, jak i fascynującą lampę wiszącą, która dzięki swojemu nastrojowemu światłu czyni pokój wyjątkowym miejscem i stawia "FOCUS" na to, co dla Ciebie ważne.

Seria Focus jest dostępna z 3, 4 lub 5 źródłami światła, w kolorze czarnym lub białym. Zobacz wybór tutaj!

Delumina 250 Lampa Ścienna Black
Włoskie studio OliveLab, we współpracy z DCW, stworzyło lampę, która z pewnością podważy twój pogląd na to, co jest fizycznie możliwe dla lampy; w rzeczywistości chodzi o fizykę! Delumina bawi się możliwością nie tylko oświetlania, ale także aktywnego kontrolowania światła. Obracając drążek w sercu lampy, można stworzyć zaćmienie w zewnętrznym szkle, które wpływa zarówno na wygląd lampy, jak i nastrój w pomieszczeniu. Niczym księżyc w pełni, lampa rozświetla się ponownie, gdy obrócisz drążek w przeciwnym kierunku i odwrócisz polaryzację szkła. Dwa szklane klosze lampy oferują wyjątkową okazję do zabawy z fizyką, jednocześnie dekorując każdy dom stylem i prostotą.

Delumina jest dostępna w rozmiarach 250 mm, 320 mm i jako lampa wisząca. Odkryj cykl kolekcji oświetlenia tutaj!.


Zobacz resztę kapryśnego świata DCW tutaj!