Projekt graficzny, który oddaje i definiuje wnętrze

12 stycznia 2024
Projekt graficzny, który oddaje i definiuje wnętrze
Jeśli szukasz elastycznego źródła światła o stylowym wyglądzie, które stworzy spójne pomieszczenie, nie szukaj dalej: nowa, stylowa lampa wisząca Lod duńskiej firmy oświetleniowej ferm LIVING oferuje wydajne oświetlenie o wysokiej funkcjonalności i uderzającym wyglądzie, który pozostawia niezatarte wrażenie na wszystkich obecnych. Pomysłowa konstrukcja została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną elastyczność oświetlenia, a każdy pojedynczy element został starannie przemyślany zarówno pod względem praktycznym, jak i estetycznym.

Starannie dobrane komponenty, które optymalizują funkcję i formę


Nazwa lampy wiszącej jest dobrze dobrana: "pion" to sam klosz, który opuszcza się do pomieszczenia i rozprzestrzenia przyjemne światło na obszar pod lampą. Zarówno górny, jak i dolny klosz są rozmieszczone wokół pionowego centralnego pręta, który podkreśla spójną koncepcję projektową. Górny klosz kieruje światło z trzech źródeł światła w dół, podczas gdy dolny klosz zapobiega oślepianiu, zamiast tego rozprowadzając światło na wszystkie strony w miękkiej i przyjemnej poświacie.

Dzięki sprytnej konstrukcji, która łączy klosz z przeciwwagą za pomocą kabla, wysokość lampy można regulować. Podczas instalacji masz również dodatkową swobodę umieszczenia lampy dokładnie tam, gdzie chcesz, ponieważ projekt obejmuje również dodatkowy wspornik sufitowy, który określa, gdzie będzie wisiał klosz. Klosz, uchwyt sufitowy, przeciwwaga, rozeta i kabel są dopasowane kolorystycznie, co dodaje pięknego stylu i spójności całemu projektowi. Jednocześnie połączenie kabla z pozostałymi elementami tworzy graficzną całość o stosunkowo dużej skali, która szybko przyciąga wzrok po wejściu do pomieszczenia.

Lampa wisząca Lod Pendant jest dostępna w nowoczesnej wersji czarnej oraz w pięknym kaszmirowym kolorze. Zobacz oba tutaj! .