Ponadczasowy klasyk w inteligentnej, bezprzewodowej wersji - przenośna lampa stołowa Haipot od DybergLarsen

8 listopada 2023
Ponadczasowy klasyk w inteligentnej, bezprzewodowej wersji - przenośna lampa stołowa Haipot od DybergLarsen
Kiedy duński projektant Frank Kerdil połączył siły ze stylistką Anette Eckmann, aby zaprojektować Haipot dla producenta oświetlenia Dyberg Larsen, piękna seria lamp stała się natychmiastowym klasykiem duńskiego designu. Prosta sylwetka, zaokrąglone rogi i monochromatyczna powierzchnia, dostępna zarówno w neutralnych, jak i nasyconych wariantach kolorystycznych, tworzą ponadczasowy klasyczny design, który wygląda stylowo - dziś, jutro i za dwadzieścia lat. Dlatego cieszymy się, że do eleganckiej serii Haipot dołączyły kolejne typy lamp, w których nowoczesność i retro łączą się w idealnej równowadze. Najnowszym dodatkiem jest bezprzewodowa wersja lampy stołowej, Haipot Table Lamp Portable.

Praktyczne dodatki do stylowego designu

Jednak lampa została również zaprojektowana z myślą o elastyczności i funkcjonalności, ponieważ nie ma kabla, ale zamiast tego należy ją naładować, a następnie można cieszyć się jej przytulnym oświetleniem w dowolnym pomieszczeniu - nawet na zewnątrz na balkonie lub tarasie. Mały metalowy klosz ma szeroki otwór, przez który światło może wypływać szerokim stożkiem. Tworzy to piękny spadek światła, który podkreśla lakierowaną podstawę lampy, wysuwając na pierwszy plan piękną kolorystykę. Przenośne lampy stołowe są dostępne w wielu pięknych kolorach, z których wszystkie można zobaczyć tutaj, więc możesz wybrać wariant, który najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza lub który najbardziej do Ciebie przemawia.

Dzięki małej lampie stołowej możesz uzupełnić swoje lampy wiszące Haipot i stworzyć czystą i designerską spójność w koncepcji oświetlenia pomieszczenia lub użyć lampy jako latarni na zewnątrz w ciepłe wieczory.

Zobacz kolorową serię Haipot od DybergLarsen tutaj.