Organiczne wzornictwo to klasa sama w sobie - zobacz wisiorki Portobello od Loom Design!

31 lipca 2023
Organiczne wzornictwo to klasa sama w sobie - zobacz wisiorki Portobello od Loom Design!
Czerpiąc z piękna natury, mistrzowie oświetlenia z duńskiego Loom Design stworzyli prawdziwe dzieło sztuki w dziedzinie projektowania wnętrz. Każda część pięknej lampy wiszącej Portobello i każda decyzja podjęta podczas procesu projektowania jest zgodna z ogólną koncepcją projektową, co skutkuje bardzo udanym i dopracowanym elementem, który zachwyci każdego miłośnika designu.

Lampy inspirowane grzybami są starym faworytem w duńskim designie. Koncepcję tę można znaleźć w seriach takich jak Lampy stołowe Mush od Hübsch lub Seria Mushroom od Cozy Living. W tym nowym take znanej koncepcji projektowej, lampa wisząca ma wyjątkowo szeroki kształt, który umiejętnie imituje szeroki kapelusz grzyba portobello. Apetyczna koncepcja projektowa znajduje odzwierciedlenie w jednolitej formie lampy, jej czysto białym kloszu i pięknej, szczegółowej strukturze powierzchni. Klosz zbudowany jest z metalowej ramy z pięknie zaokrąglonymi rozpórkami, które nadają lampie charakterystyczny kształt. Metalowa skorupa została następnie pokryta białą tkaniną, która razem tworzy piękną, wieloczęściową strukturę. Tkanina ma nieregularną powierzchnię z pięknymi, ale subtelnymi wzorami, które pięknie uzupełniają bardziej rygorystyczne linie projektu lampy.

Gdy lampa jest włączona, cała struktura jest oświetlona delikatnym, eterycznym blaskiem, który rozprzestrzenia się w harmonijnym oświetleniu dookoła. Wbudowane w lampę źródła światła LED świecą zarówno przez klosz, jak i przez wylot światła w dolnej części lampy wiszącej, tworząc praktyczny downlight. Lampa ma również wbudowaną funkcję ściemniania, do której można uzyskać dostęp za pomocą zewnętrznego ściemniacza TRIAC, dzięki czemu można w pełni wykorzystać piękną nową lampę wiszącą Portobello.

Możesz zobaczyć lampę wiszącą Portobello w dwóch różnych rozmiarach tutaj i wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego wnętrza.