Nowoczesne oświetlenie do nowoczesnych przestrzeni z lampą sufitową LED Tarja od Lindby

24 stycznia 2024
Nowoczesne oświetlenie do nowoczesnych przestrzeni z lampą sufitową LED Tarja od Lindby
W XX i XXI wieku nastąpiła rewolucja w oświetleniu, a dziś mamy narzędzia i technologię do tworzenia wydajnego oświetlenia, które optymalnie wykorzystuje energię do tworzenia doskonałych warunków oświetleniowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Gigant oświetleniowy Lindby jest jedną z firm, które starają się jak najlepiej wykorzystać nowoczesną technologię oświetleniową, aby tworzyć piękne projekty lamp o doskonałej funkcjonalności. Inteligentny projekt wnętrz lamp jest naturalnie zamknięty w czystych, wyrazistych i surowych wzorach, które są również uniwersalne pod względem kształtu i koloru, dzięki czemu można je łatwo dopasować do każdego miejsca, niezależnie od istniejącej koncepcji wystroju wnętrza.

Teraz Lindby zrobił to ponownie i stworzył lampę, która dzięki solidnej oprawie, elastycznej konstrukcji, wszechstronnemu wyglądowi i pięknemu oświetleniu będzie mile widzianym dodatkiem do każdego pomieszczenia we wnętrzu. Lampa sufitowa LED Tarja charakteryzuje się minimalistyczną estetyką i neutralną kolorystyką, która znajdzie swoje miejsce nie tylko w prywatnym domu, ale także w budynkach komercyjnych i publicznych lub pomieszczeniach biznesowych. Lampa jest dostępna w dwóch pięknych wersjach, jedna z kwadratową, druga z okrągłą głowicą. Obie składają się z satynowej akrylowej osłony i metalowej ramy z matowym chromowanym wykończeniem. Zarówno rama, jak i osłona pasują do siebie kształtem, dzięki czemu wzajemnie się podkreślają.

Tarja może być montowana zarówno na suficie, jak i na ścianie, co daje swobodę dopasowania jej do pomieszczenia zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami. Dzięki stopniowi ochrony IP44, Tarja nadaje się również do instalacji w wilgotnych pomieszczeniach. Źródłem światła jest wbudowana dioda LED na zewnątrz lampy. Ponieważ światło LED jest generalnie dość jasne ze względu na wydajną konwersję energii, źródło światła jest osłonięte satynową białą akrylową osłoną, której matowa powierzchnia wygładza światło, zapewniając przyjemny, jednolity wygląd.

Zobacz tę piękną lampę w obu wersjach tutaj!