Niesamowita funkcjonalność i świetny design

29 grudnia 2023
Niesamowita funkcjonalność i świetny design
Elastyczność, wszechstronność i elegancki design: Wszystkie cechy i zalety marki Lindby zostały połączone w oprawie wiszącej Biavera. Oprawa ma subtelny i prosty design. Głowica oprawy składa się z pięknej, lakierowanej na czarno poprzeczki i dwóch elementów oświetleniowych w wyrafinowanym niklowym wykończeniu, które poruszają się w pięknych falach wzdłuż obudowy oprawy. Tworzy to interesujący kontrast między elementami liniowymi i zakrzywionymi, dodając oprawie atrakcyjności wizualnej. Jednocześnie wszystkie elementy są całkowicie poziome, co rozprowadza światło na dużym obszarze i tworzy symetrię w całej kompozycji. Oprawa rozprowadza światło w dół, dzięki czemu idealnie nadaje się do stołu jadalnego, stołu roboczego, biurka lub innych powierzchni, które wymagają praktycznego, bezpośredniego światła.

Źródło światła jest zintegrowane z oprawą i składa się ze źródeł światła LED umieszczonych wzdłuż każdej obudowy oprawy, świecących wydajnie i równomiernie przez białą osłonę na spodzie. Ta praktyczna, skierowana w dół oprawa zapewnia szeroki strumień światła pod obudową oprawy. Pręty zawieszenia są wyposażone w obciążniki, które umożliwiają regulację wysokości oprawy. Umożliwia to niezależne ustawienie i regulację rozsyłu lub skupienia światła. Ponadto oprawa wisząca Biaver ma zintegrowany przełącznik i funkcję ściemniacza, dzięki czemu jasność można regulować za pomocą standardowego przełącznika ściennego bez konieczności stosowania zewnętrznych ściemniaczy. Z trzema ustawieniami: 100%, 40% i 10% całkowitej jasności, można uzyskać odpowiednie oświetlenie do pracy, wypoczynku lub orientacji nocnej.

Lindby słynie z nowoczesnych i funkcjonalnych opraw oświetleniowych, które nie idą na kompromis w zakresie wzornictwa i jakości. Zobacz Lindby Biavera tutaj.