Stara klasyka w dobrym stylu: Odkryj kolorowe lampy stołowe Apex od HAY!

8 grudnia 2023
Stara klasyka w dobrym stylu: Odkryj kolorowe lampy stołowe Apex od HAY!
Brytyjski projektant John Tree wziął archetypową klasyczną lampę stołową i połączył ją z nowoczesnym wyczuciem koloru, aby stworzyć ekscytującą i ekskluzywną kolekcję oświetlenia o klasycznych cechach i innym charakterze niż tradycyjne lampy stołowe, w nowej lampie stołowej, która stała się serią Apex. Dzięki eleganckiej chromowanej ramie i efektownym modelom sufitowym, seria Apex jest natychmiast rozpoznawalnym i ekskluzywnym dziełem funkcjonalnej sztuki projektowania.

Dzięki swojej wyjątkowej wszechstronności i praktyczności, seria może być dostosowana do szerokiej gamy zastosowań

Seria składa się z lamp stołowych i podłogowych w różnych wzorach, wszystkie w gamie pięknych kolorów - od neutralnych tonów po stonowane pastele i bogate odcienie - które dają oszałamiające rezultaty. Klosz jest pokryty błyszczącym lakierem i można go obracać o 360 stopni, aby dostosować kierunek światła, zapewniając niezrównaną elastyczność w projektowaniu oświetlenia. Oprawa jest dostarczana z małym standardowym zestawem (E14 LED), który pasuje do wielu różnych modeli lamp. Elastyczna osłona umożliwia wybór między wydajnym oświetleniem bezpośrednim w dół stołu a oświetleniem pośrednim poprzez obrócenie osłony, aby skierować światło w stronę ściany lub w górę, aby rozproszyć światło i uzupełnić ogólne oświetlenie.

Ponieważ kolekcja Apex składa się z wielu różnych lamp stołowych i opraw oświetleniowych, można ją dostosować do każdego środowiska i wnętrza. Lampy stołowe można umieścić w biurze lub sypialni, podczas gdy lampy wkręcane można łatwo przykręcić do stołu, półki, regału lub gdziekolwiek indziej, gdzie potrzebne jest jasne światło.

Zobacz całą gamę Apex tutaj.