Louis Poulsen świętuje 150. rocznicę wyjątkową kolekcją specjalną!

8 marca 2024
Louis Poulsen świętuje 150. rocznicę wyjątkową kolekcją specjalną!
Z przyjemnością informujemy o najnowszych ekskluzywnych dodatkach do imponującej kolekcji unikalnych ikon designu Louis Poulsen. Z okazji 150. rocznicy powstania domu projektowego, firma wprowadziła na rynek cztery nowe edycje specjalne światowej sławy klasyków ze swojego asortymentu.

Rocznicowa kolekcja obejmuje zawieszkę PH Artichoke w rozmiarach Ø480 i Ø600 oraz PH 5 pendant by Poul Henningsen oraz AJ Mini table Lamp by Arne Jacobsen.

Wszystkie wersje rocznicowe są dostępne w oszałamiającej kombinacji kolorów Matt White/Pale Rose, która jest pięknie uzupełniona unikalnymi detalami z polerowanego mosiądzu, które z czasem nabiorą pięknej patyny, która nadaje lampom niepowtarzalny charakter. Co więcej, ciepłe metaliczne odcienie dodają uroczego akcentu w stylu vintage do wystroju domu, który również zwiększa wartość estetyczną lamp w wystroju wnętrza.

Matowa biel dodaje pomieszczeniu odrobinę świeżości i światła, podczas gdy blady róż delikatnie otula je swoim delikatnym i kojącym odcieniem. Harmonia między odcieniami tworzy znaczący wymiar pomieszczenia, a także subtelną elegancję i ciepłe uczucie, które zachęca do relaksu i dobrego samopoczucia. Matt White i Pale Rose to coś więcej niż tylko kolory, to wyraz stylu i charakteru, który nadaje domowi ponadczasowy i wyrafinowany wygląd.

Jeśli chcesz mieć jedną z ekskluzywnych lamp rocznicowych, nie czekaj zbyt długo - są one dostępne tylko w 2024 roku i są dostępne w limitowanej paczce. Lampa PH Artichoke jest dostępna tylko w 300 egzemplarzach w obu rozmiarach z indywidualnym numerem wygrawerowanym na piątym liściu wraz z unikalnym logo rocznicowym.

Udekoruj swój dom wyjątkową duńską ikoną designu z dobrą historią i wykwintnym rzemiosłem!

Zobacz więcej unikalnych lamp od Louis Poulsen tutaj.