Kartell przedstawia lampy stołowe TEA - zrównoważone arcydzieło Ferruccio Laviani

20 marca 2024
Kartell przedstawia lampy stołowe TEA - zrównoważone arcydzieło Ferruccio Laviani
Pionierski włoski dom projektowy Kartell, znany z innowacyjnych i estetycznych produktów, wprowadził na rynek gamę estetycznych i przyjaznych dla środowiska lamp stołowych TEA, wysublimowane dzieło znanego projektanta Ferruccio Laviani, z którym cieszy się długą i udaną współpracą.

Od 20 lat Kartell jest moim drugim domem. Cóż więcej można powiedzieć?
                -       Ferruccio Laviani

Lampy stołowe TEA emanują wysublimowaną prostotą, w której kształt nabiera niemal abstrakcyjnego charakteru, przypominającego dwie dłonie obejmujące źródło światła, tworząc efekt światłocienia z pięknymi cieniami, które emituje.

Najbardziej godną uwagi cechą lampy stołowej TEA jest innowacyjny wybór nieregularnego, porowatego wykończenia, które nadaje jej naturalny charakter. Lampa jest dostępna w wielu estetycznych kolorach podstawy, w tym białym, antracytowym, terakotowym i szaro-brązowym, wyraźnie pokazując, że niezwykłe przedmioty o wysokiej jakości i wielkiej poezji można łatwo stworzyć z materiałów pochodzących z recyklingu.

Jednym z najbardziej przełomowych aspektów lampy stołowej TEA jest zastosowanie nowego, przyjaznego dla środowiska materiału pochodzącego z recyklingu; termoplastycznego technopolimeru. Materiał ten jest wytwarzany z czystych odpadów pochodzących z różnych sektorów, takich jak meble, samochody, urządzenia elektryczne i opakowania, które nie zostały zanieczyszczone innymi materiałami. Materiał zachowuje najwyższą jakość estetyczną i wymagania strukturalne, oferując tym samym nieograniczone możliwości recyklingu niewykorzystanych odpadów i nadania im nowego życia. Kupując lampę stołową TEA, dokonujesz świadomego wyboru, który łączy w sobie funkcjonalność, estetykę i jakość, zapewniając zarówno praktyczne źródło światła, jak i dekoracyjny element wystroju wnętrza.

Lampa stołowa TEA to nie tylko połączenie estetyki i funkcjonalności, ale także przełomowy krok w kierunku zrównoważonego projektowania. Dzięki unikalnemu wzornictwu i zrównoważonym materiałom, lampa stołowa TEA wskazuje drogę dla przyszłości designu, gdzie piękno i troska o środowisko idą w parze.

Zobacz wszystkie lampy stołowe TEA od Kartell tutaj.