FLOS STORIES: Belt Fabric Pendant w nowym, energooszczędnym modelu!

25 stycznia 2024
FLOS STORIES: Belt Fabric Pendant w nowym, energooszczędnym modelu!
Przygotuj się na niezwykłe doznania świetlne z najnowszym dodatkiem do rodziny Flos - lampą wiszącą Belt Fabric Pendant. Wybierz się w podróż przez estetyczny minimalizm i zaskakujący design, z każdym elementem starannie dobranym przez wizjonerskich braci Ronana i Erwana Bouroullec.

Wyobraź sobie dzieło światła, w którym organiczne kształty spotykają się z ciasnymi liniami, tworząc symfonię ruchu i formy. Belt Fabric Pendant to znacznie więcej niż tylko lampa; to dzieło sztuki. Zainspirowana skórzanymi paskami ze świata jazdy konnej, lampa przekształca tradycyjną ideę oświetlenia, ukrywając przewody w elastycznym pasie tekstylnym, który elegancko zwija się z sufitu.

Oprócz tego, że jest pięknym elementem wystroju wnętrza, ta wyjątkowa lampa wisząca oferuje również wyjątkową funkcjonalność. Dzięki swojej elastycznej naturze, lampę Belt Fabric Pendant można kształtować zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami. Od swobodnego tańca w przestrzeni po podążanie za architekturą w niekonwencjonalny sposób, lampa ta tworzy atmosferę zachwytu w każdym pomieszczeniu.

Belt został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 2020 roku, a dziś rozszerzył asortyment o wybór nowych, przyjaznych dla klimatu tkanin w kolorach oliwkowej zieleni i miedzianego brązu, które bez wątpienia doskonale uzupełnią Twój osobisty styl i potrzeby w zakresie aranżacji wnętrz. Niezależnie od tego, czy wolisz klasyczny wygląd skóry, czy nowoczesny akcent tkaniny, znajdziesz dla siebie lampę wiszącą Belt Fabric.

Dzięki przełomowemu wzornictwu i wyjątkowej funkcjonalności lampa wisząca Belt Fabric Pendant otrzymała w 2022 roku prestiżową nagrodę Compasso d'Oro ADI. To uznanie dla świadomości ekologicznej i oryginalności jest kolejnym świadectwem zaangażowania firmy Flos w innowacje, kunszt i światowej klasy wzornictwo.

Nie przegap swojej szansy, aby doświadczyć ostatecznego połączenia piękna i funkcjonalności. Lampa wisząca Belt Fabric Pendant to kolejna inwestycja w oświetlenie, dzięki której Twój dom zabłyśnie niezrównaną elegancją i stylem.

Znajdź dwa wyjątkowe wisiorki Belt Fabric tutaj.

Oryginalny tekst autorstwa FLOS w FLOS STORIES