Funkcjonalny dodatek do estetycznej serii Asteria od Umage: przywitaj się z Asteria Plus

4 kwietnia 2024
Funkcjonalny dodatek do estetycznej serii Asteria od Umage: przywitaj się z Asteria Plus
Odkąd seria lamp wiszących Asteria autorstwa Sørena Ravna Christensena po raz pierwszy ujrzała światło dzienne w 2017 roku, ta piękna kolekcja oświetlenia stała się doskonałym przykładem wyjątkowej estetyki, która charakteryzuje duński design: opływowy i holistyczny wygląd, czysta, nieprzerwana geometria, ekskluzywny język kolorów i kilka, ale kluczowych szczegółów, które nadają projektowi osobowość i charakter. W nowych lampach z serii Asteria Plus położono większy nacisk na funkcjonalność i użyteczność lampy, bez kompromisów w zakresie projektu wizualnego.

Seria Plus zachowała minimalistyczną elegancję, która charakteryzuje inne lampy wiszące z serii Asteria. Lampy wiszące mają ten sam łatwo rozpoznawalny mosiężny element w górnej części klosza i są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych, czarnym i perłowo-białym, które, podobnie jak reszta serii, mają specjalny matowy wygląd, który jest ważną częścią DNA Asteria. Wszystkie warianty Asteria Plus zachowują energooszczędne źródło światła LED, które kieruje światło w dół w postaci szerokiego downlightu o wartości CRI powyżej 90, zapewniając dokładne odwzorowanie kolorów w pomieszczeniu. Funkcjonalność lamp została jednak rozszerzona w kilku obszarach: Lampy zostały wyposażone w ściemniacz, który jest ukryty w górnej części klosza, dzięki czemu nie zaburza opływowego designu. Tutaj można regulować temperaturę barwową światła. Ściemniacz ma trzy ustawienia, w których można zmieniać światło od ciepłej bieli do neutralnej bieli, aby stworzyć idealne oświetlenie zarówno do pracy, jak i relaksu. Ponadto, lampy wiszące Asteria Plus mogą być również montowane na szynach oświetleniowych, dzięki czemu idealnie nadają się do każdego miejsca, w którym trzeba dostosować położenie światła w pomieszczeniu.

Wszystkie lampy wiszące Asteria Plus można zobaczyć tutaj.

Jeśli chcesz połączyć Asteria Plus z innymi wariantami z serii Asteria, która obejmuje również lampy ścienne, stołowe, podłogowe i sufitowe, możesz znaleźć całą serię tutaj..