KDLN oferuje funkcjonalne oświetlenie i stylową estetykę dzięki nowej serii lamp wiszących "Motus".

18 marca 2024
KDLN oferuje funkcjonalne oświetlenie i stylową estetykę dzięki nowej serii lamp wiszących "Motus".
Styl charakteryzuje każdą część pięknej nowej serii lamp wiszących włoskiej marki KDLN. Kolekcja oświetlenia jest pomysłem międzynarodowego studia projektowego Shulab, które jest odpowiedzialne za szeroką gamę uznanych projektów dla znanych marek designerskich. Zobacz więcej ich pięknych kreacji tutaj.

Co ciekawe, nazwa tej konkretnej serii wisiorków pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego ruch: Motus. Wynika to z elastycznej konstrukcji lamp, która pozwala na regulację wysokości, jednocześnie z powodzeniem integrując tę praktyczną funkcję z wizualną estetyką lampy. Na ramie znajduje się przycisk, którego można użyć do tego celu. Przytrzymaj przycisk i popchnij lampę w górę lub pociągnij pętlę pod kloszem, w zależności od tego, czy chcesz wyregulować klosz w górę czy w dół. Gdy lampa znajdzie się na żądanej wysokości, należy ponownie zwolnić przycisk. Sama rama wykonana jest z metalu, który jest powlekany kolorem i dostępny w kolorze białym, czarnym i czerwonym. Rama opada pionowo, tworząc iluzję przecinania samego ekranu. Smukła pionowa linia tworzy również interesujący kontrast z obszernym kloszem, tworząc zorientowaną na formę całość, która sprawia, że lampa sama w sobie jest dziełem sztuki.

Sam klosz jest wykonany z dmuchanego szkła opalowego, co nadaje mu stylowy wygląd. Po włączeniu cały klosz rozświetla się pięknym, nastrojowym blaskiem. Źródłem światła jest wbudowany moduł LED, który emituje stosunkowo jasne światło o przyjemnej temperaturze barwowej ciepłej bieli. Białe odcienie klosza sprawiają, że światło może wydostawać się skutecznie i bez wysiłku, podczas gdy matowa, nieprzezroczysta powierzchnia wyrównuje światło, dzięki czemu może świecić idealnie równomiernie na wszystkie strony w pięknym, wszechstronnym świetle. Dzięki ściemniaczowi fazowemu będziesz mógł również regulować intensywność światła, otwierając jeszcze więcej możliwości dzięki Motus.

Zobacz całą piękną serię Motus tutaj.