Trzy piękne rattanowe zawieszki Jamilla od Bloomingville

29 lutego 2024
Trzy piękne rattanowe zawieszki Jamilla od Bloomingville
Nowa seria zawieszek Jamilla ma wszystkie cechy prawdziwego wzornictwa wysokiej jakości. Seria składa się z trzech wisiorków, z których każdy ma swój indywidualny projekt, ale wszystkie mają ten sam piękny naturalny design. Klosz wykonany jest z rattanu, który znany jest głównie z mebli ogrodowych, koszy, krzeseł itp. W tym przypadku marka Bloomingville, jak zawsze, wykazała się kreatywnością w podejściu do projektowania wnętrz i przeniosła ten piękny materiał na nośnik lampy. Możesz więc połączyć lampę wiszącą Jamilla z innymi meblami lub elementami dekoracyjnymi z rattanu, aby stworzyć piękną koncepcję organicznego designu w swoim wnętrzu.

Organiczność to słowo klucz, jeśli chodzi o stworzenie przytulnej i komfortowej atmosfery w salonie, która sprawi, że poczujesz się jak w domu. Naturalny materiał i pleciona struktura rattanowych kloszy przyczyniają się do stworzenia relaksującej atmosfery, a ciepła brązowa powierzchnia sprawia, że lampę można łatwo dopasować do różnych koncepcji wystroju wnętrz i stylu. Lampa jest jednak szczególnie idealna do wnętrz inspirowanych stylem boho, w których preferowane są naturalne materiały.

Lampa wisząca jest dostępna w trzech różnych rozmiarach. Każdy wariant ma indywidualny kształt, ale wszystkie klosze charakteryzują się miękkimi krzywiznami i obszernymi kształtami. Klosz jest otwarty na dole, dzięki czemu światło może przenikać do bezpośredniego downlightu. Jednocześnie światło może również wydostawać się przez plecioną strukturę, zapewniając pośrednie oświetlenie ze wszystkich stron. To połączenie bezpośredniego i pośredniego światła sprawia, że Jamilla nadaje się nad stoły i jako podświetlenie w pomieszczeniu. Dzięki miękkiemu i przyjemnemu światłu Jamilla może być używana w rogu salonu, ogrodzie zimowym i sypialni.

Całą serię Jamilla można znaleźć tutaj.