Wysokiej jakości wzornictwo zarówno w formie, jak i funkcji: Elegancka lampa wisząca Arp firmy DybergLarsen jest teraz dostępna również jako żyrandol.

22 lutego 2024
Wysokiej jakości wzornictwo zarówno w formie, jak i funkcji: Elegancka lampa wisząca Arp firmy DybergLarsen jest teraz dostępna również jako żyrandol.
Osiągnij idealną równowagę między formą a funkcjonalnością dzięki żyrandolowi Arp 6 marki DybergLarsen. Żyrandol jest inwestycją zarówno w estetykę, jak i komfort, tworząc piękne oświetlenie i stylowy dodatek do wystroju wnętrza. Sześć pasujących do siebie kloszy ma kompaktowy kształt z miękkimi krzywiznami i jest wykonanych ze szkła o fascynującej powierzchni w kolorze dymu, która nadaje lampie chłodny, nowoczesny wygląd, który pięknie uzupełnia czarną ramę.

Neutralna kolorystyka zwiększa również wszechstronność lampy, czyniąc z niej źródło światła, które będzie dobrze pasować do wielu różnych stylów aranżacji wnętrz. Przydymione szkło jest jednak nie tylko wyborem dokonanym ze względów estetycznych, ale także zapewnia rozproszone światło, gdy lampa jest włączona. Jednocześnie każdy klosz jest otwarty od dołu, dzięki czemu zapewnia bezpośrednie oświetlenie skierowane w dół. To połączenie sprawia, że żyrandol Arp idealnie nadaje się zarówno do stołu w jadalni, jak i na środek salonu. Klosze rozmieszczone są po dwa w rzędach przesuniętych względem siebie w celu uzyskania szerokiego rozsyłu światła. Nadaje to lampie asymetryczny profil, który wraz z ciemną kolorystyką i prostym designem nadaje jej wyraźnie nowoczesną estetykę, którą można łatwo połączyć ze współczesnymi wnętrzami.

Ten piękny projekt jest rozszerzeniem serii Arp, która składa się z lamp wiszących i kinkietów w kilku modelach. Wszystkie lampy Arp charakteryzują się tym samym okrągłym, kompaktowym kloszem i prostotą projektu. Lampa jest również dostępna jako żyrandol z trzema ramionami i kloszami z białego szkła opalowego.

Zobacz całą gamę lamp Arp tutaj!.