&Tradition wprowadza na rynek wykwintną lampę stołową inspirowaną Herman Bang!

8 września 2022
&Tradition wprowadza na rynek wykwintną lampę stołową inspirowaną Herman Bang!
Nie ma to jak klasyczny, elegancki, ponadczasowy i przede wszystkim trwały design, który może ozdabiać wnętrza domu przez pokolenia. W firmie projektowej to ich punkt wyjścia i pasja – jesienią 2022 roku zaowocowało to szeregiem nowych , ekscytujące projekty, wśród których znajduje się wyjątkowa lampa stołowa Herman.

&Tradition to dokładnie to, co sugeruje nazwa – firma przesiąknięta tradycją, która przerabia i ponownie wprowadza na rynek ikony designu dawnych, znanych projektantów, a także tworzy najnowsze, nowe klasyki ze współczesnymi, utalentowanymi projektantami, którzy kontynuują dążenie firmy do wyjątkowego kunsztu, trwałości, forma, funkcja i, co nie mniej ważne, estetyka we wszystkim, co wprowadzają.

Nowa lampa stołowa Herman w dużej mierze odzwierciedla te cechy dzięki klasycznemu, stylowemu i trwałemu wzornictwu z bogatych materiałów, które będą pasować do wszystkich rodzajów wnętrz, od tradycyjnych po bardziej nowoczesne. Twórcą tego wyjątkowego dzieła jest Signe Hytte, która we współpracy z &Tradition nazwała lampę stołową na cześć kultowego duńskiego autora Hermana Banga, dlatego lampa pełni funkcję hołdu dla jego artystycznego dziedzictwa i stylu życia.

Lampa to piękne połączenie bogatych materiałów, w tym opalowego szkła, marmuru i drewna orzechowego, doprawione najdrobniejszymi chromowanymi detalami, które pięknie dopełniają estetyczny i nostalgiczny wyraz lampy. Razem tworzy to lampę, która pod wieloma względami przypomina wyjątkowe lampy, które stały na biurku Hermana Banga, kiedy pisał swoje klasyki.

Możesz bezpiecznie umieścić tę piękną lampę stołową w dowolnym miejscu w swoim wnętrzu, gdzie parapet, regał i oczywiście biurko są jednymi z najbardziej oczywistych miejsc - tutaj biały opalowy szklany klosz zapewnia rozproszone, przyjemne i nieoślepiające oświetlenie. Niezależnie od lokalizacji masz gwarancję funkcjonalnego oraz dekoracyjnego elementu wyposażenia, który z pewnością przyciągnie uwagę, podziw i nostalgię.

Znajdź nową lampę stołową Herman marki &Tradition tutaj