Skandynawski design i światowa jakość | Halo Design wkracza na Mistrzlamp.pl

10 listopada 2022
Skandynawski design i światowa jakość | Halo Design wkracza na Mistrzlamp.pl
Jeśli szukasz dobrego, skandynawskiego designu, w którym jakość, funkcjonalność i estetyka stoją na najwyższym poziomie, to możesz być zadowolony, że Halo Design zagościło właśnie na Mistrzlamp.pl. Halo Design koncentruje się na innowacjach w odniesieniu do estetyki i funkcjonalności, dlatego w Halo Design otrzymujesz nie tylko zaawansowane źródło światła, ale także dekoracyjny element wystroju wnętrza, który zdobi, niezależnie od tego, czy światło jest włączone, czy nie. Halo Design co roku aktualizuje swoje kolekcje o nowe pomysły i innowacyjne koncepcje, dzięki czemu w swoich projektach zawsze dostępne są najnowsze trendy, dzięki czemu zawsze będziesz w stanie znaleźć lampę Halo Design odpowiadającą dokładnie Twoim potrzebom i stylowi.

Firma Halo Design została założona w 1994 roku przez duńskiego przedsiębiorcę Michaela Waltersdorffa, który chciał zapewnić klientom wyjątkowe wrażenia, które poprawią ich życie dzięki wyjątkowemu, wysokiej jakości oświetleniu. Zaowocowało to szeregiem unikalnych projektów, dzięki którym firma stała się jednym z najbardziej znaczących graczy na duńskim rynku oświetleniowym. Halo Design ma misję tworzenia oryginalnych i funkcjonalnych lamp w skandynawskim minimalistycznym, nowoczesnym oraz zrównoważonym języku projektowania. Ponadto są wierni swojej filozofii projektowania estetycznie unikalnych rozwiązań oświetleniowych w przystępnej cenie, tak aby każdy miał możliwość posiadania produktu Halo Design.

W Halo Design wierzą również, że światło, którym się otaczamy, wpływa na wygląd rzeczy, a jednocześnie ma ogromny wpływ na nasz ogólny stan umysłu. Wierzą, że pozytywne i przytulne otoczenie wymaga odpowiedniego oświetlenia, aby zapewnić ludziom dobre oraz przyjemne wrażenia. Dlatego wykorzystują dzisiejsze technologie, aby dostarczać dopasowane a także wysoce efektywne oświetlenie, które wzmacnia nasze emocje. Robią to mając na uwadze cztery podstawowe wartości, w tym duńską tożsamość, skandynawski design, funkcjonalność i stosunek jakości do ceny, które razem tworzą imponującą oraz zróżnicowaną ofertę, w której można znaleźć między innymi lampy podłogowe, żyrandole, lampy wiszące, lampy stołowe, lampy zewnętrzne, kinkiety, spoty, lampy sufitowe oraz przenośne lampy stołowe posiadające liczne walory estetyczne i użytkowe. Dlatego z pewnością znajdziesz lampę, która idealnie pasuje do Twojego wystroju! Można u nas zaopatrzyć się między innymi w lampy z popularnych serii, takich jak Bubbles, Copenhagen, Frame czy Drops. Możliwości jest wiele w Halo Design, więc możesz rzucić okiem na nasz bogaty wybór lamp Halo Design tutaj