Niezwykłe akcesoria do domu od duńskiego GUBI // Zobacz tutaj!

6 czerwca 2022
Niezwykłe akcesoria do domu od duńskiego GUBI // Zobacz tutaj!
To dla nas ogromna przyjemność móc przedstawić asortyment wykwintnych akcesoriów domowych od duńskiego GUBI! Firma projektowa została założona w 1967 roku przez małżeństwo Bjarke i Lisbeth Olsen, a dziś ich syn Jacob Olsen prowadzi to miejsce z takim samym szacunkiem dla tradycji, innowacyjności, a także z myślą o ich podstawowych wartościach, takich jak kreatywność, ciekawość i odwagę, by pójść na całość. Należy również powiedzieć, że jest to jeden z powodów, dla których dom projektowy jest dziś znany ze starannie dobranych i intuicyjnie kultowych produktów, które potrafią wywoływać emocje i opowiadać znaczące historie, dzięki czemu są ponadczasowe i stanowią część domu przez pokolenia w całym kraju oraz za granicą.

Dzięki asortymentowi wyjątkowych, ponadczasowych i stylowych lamp, nic dziwnego, że akcesoria domowe GUBI noszą ten sam znaczek. Znajdziesz tu wszystko, od świeczników po lustra, miski i wyjątkowe wieszaki na ubrania. Cała gama ma nutę niewymuszonej elegancji i ekskluzywności, która dodaje uroku oraz osobowości Twojemu wnętrzu, bez którego nie możesz później żyć.

W asortymencie możesz zdobyć oryginalny Matégot Coat Rack zaprojektowany przez Mathieu Matégot, którego funkcjonalny i dekoracyjny design powstał w 1956 roku, który do dziś można zintegrować ze wszystkimi stylami wnętrz. Możesz uzyskać projekt w trzech pięknych kolorach, dzięki czemu możesz wybrać dokładnie taki wieszak, który najlepiej pasuje do Twojego wystroju. Wieszak celebruje organiczne kształty i lekkość oraz działa jako inna a także bardziej ekscytująca alternatywa dla mało inspirujących wieszaków.

Możesz także zdobyć okazałe Adnet Mirror, które zostało zaprojektowane z powrotem w 1950 roku przez Jacquesa Adneta, który jako jeden z pierwszych połączył szkło i skórę. Ta ciekawa kompozycja nadaje lustrze rustykalny, a zarazem elegancki wygląd, co czyni go atrakcyjnym do powieszenia jako elementu dekoracyjnego wnętrza, gdzie również nadaje charakteru i drapieżności. Lustro jest dostępne w trzech różnych rozmiarach, wszystkie z unikalnymi mosiężnymi i skórzanymi detalami, które również nadają artystycznej wartości każdemu pomieszczeniu w domu.

Jeśli natomiast brakuje Ci prostego i eleganckiego świecznika, to GUBI również ma rozwiązanie! Współpracowali z duetem projektantów Space Copenhagen nad świecznikiem, który łączy przemysłowe materiały z polerowanej stali i ciemny antyczny mosiądz, który nadaje mu ekskluzywny i nowoczesny wygląd, który wpasuje się w każde miejsce w domu. Świecznik to kolekcja pięciu różnych wysokości, które można korzystnie łączyć, i w ten sposób stwórz swój własny, niepowtarzalny i osobisty projekt.