Prosty oraz klasyczny design od GUBI i Space Copenhagen | Zobacz tutaj lampę ścienną Gravity

17 października 2022
Prosty oraz klasyczny design od GUBI i Space Copenhagen | Zobacz tutaj lampę ścienną Gravity
Czy znasz uczucie braku estetycznego elementu wyposażenia oraz dobrego i wygodnego oświetlenia przy sofie, w przytulnym kąciku do czytania lub przy łóżku? Odwagi! Ponieważ firma GUBI dodała do portfolio nowy, znakomity kinkiet w ścisłej współpracy z utalentowanym i znanym duńskim duetem projektantów. Wraz z Space Copenhagen rozszerzyli istniejącą serię lamp Gravity, która już składa się z unikalnych lamp stołowych i lamp podłogowych, dzięki czemu z pewnością znajdziesz idealną lampę do dekoracji swojego wnętrza.

Od założenia GUBI w 1967 roku, światowej sławy dom projektowy zaprojektował, opracował i wprowadził na rynek szeroką gamę gamę wykwintnych oraz wysokiej jakości ikon designu z przeszłości, jak również współczesnych klasyków we współpracy zarówno ze znanymi projektantami, jak i współczesnymi talentami. Właśnie w ramach takiej współpracy powstała seria Gravity, a ostatnio

Tworząc Gravity, Space Copenhagen chciał stworzyć lampę skupiającą się na szczegółach, funkcjonalności, osobowości i, co nie mniej ważne, eleganckiej prostocie w dobrym rzemiośle, nadającej się do każdego wystroju wnętrza ponad granicami czy pokoleniami. Udało się to osiągnąć dzięki nowej lampie ściennej, która dzięki klasycznemu i prostemu design oraz unikalnym detalom z łatwością wpasuje się i doskonale uzupełni resztę wystroju.

Lampa ścienna Gravity charakteryzuje się smukłym ramieniem z pięknego antycznego mosiądzu i beżowym tekstylnym abażurem, które ładnie kontrastują ze sobą i tworzą klasyczną estetykę. Jasny abażur z tkaniny zapewnia również miękkie, przyjemne i nastrojowe światło, które można przyciemniać za pomocą ściemnianej żarówki i schludnego mosiężnego ściemniacza na podstawie lampy, dzięki czemu można stworzyć odpowiedni nastrój w pomieszczeniu. Ten projekt jest zatem nie tylko dekoracyjnym i funkcjonalnym źródłem światła, ale przytulnym miejscem spotkań całej rodziny!

Zobacz całą serię Gravity od GUBI tutaj