AYTM wprowadza na rynek piękne i kolorowe akcesoria do domu - Zobacz całą serię Flores tutaj!

15 grudnia 2022
AYTM wprowadza na rynek piękne i kolorowe akcesoria do domu - Zobacz całą serię Flores tutaj!
Czy Ty również potrzebujesz świeżego, pięknego i kolorowego powiewu świeżości do swojego wnętrza? Na szczęście mamy dobre rozwiązanie! Duński dom projektowy AYTM we współpracy z utalentowana artystka Signe Kejlbo.

AYTM ma korzenie zakorzenione w duńskim design, a jej wyraźnym celem jest odtworzenie i ponowne przemyślenie tradycji projektowych poprzez nadanie modzie wnętrzarskiej nowej perspektywy. Trzeba powiedzieć, że zrobili to po raz kolejny dzięki tej nowej gamie estetycznych akcesoriów domowych, które wyróżniają się odważnymi kolorami i ekscytującymi teksturami.

Jak sama nazwa wskazuje, seria powstała z fascynacji Kejlbo naturą kwiatów, w tym ich rozwojem, unikalnymi powierzchniami i niepowtarzalnymi zestawieniami kolorystycznymi. Tutaj szczególnie ważną inspiracją były tulipany, co zaowocowało bogactwem kolorystycznym i artystycznymi tkaninami w postaci dwóch poduszek, dywanika i kraty o tym samym charakterystycznym wzorze.

Dzięki unikalnym elementom z serii Flores możesz naprawdę ozdobić swój dom wdziękiem, ciepłem i osobowością oraz ożywić i ubarwić najbardziej monochromatyczne, być może nudne zakątki swojego wnętrza. Seria Flores jest również produkowana w wysokiej jakości, między innymi z kraty, która jest tkana z połączenia wełny i bawełny, dzięki czemu masz gwarancję miękkiego i wygodnego otulenia naturą.

Pojedynczy mebel Flores można z łatwością wykorzystać samodzielnie w salonie lub sypialni, ale można też korzystnie połączyć ze sobą dywan, narzutę i poduszki, aby stworzyć niepowtarzalny, ciągły i nie tylko dekoracyjny element wystroju w Twoim domu, które z pewnością przyciągną uwagę i podziw!

Zobacz całą serię Flores z AYTM tutaj