Autentyczny projekt Ferm Living | Zobacz tutaj wykwintne lampy stołowe Filo

26 maja 2022
Autentyczny projekt Ferm Living | Zobacz tutaj wykwintne lampy stołowe Filo
„Naszą największą ambicją jest – i zawsze było – inspirowanie ludzi do tworzenia takiej przestrzeni, która pozwoli im czuć się komfortowo i być sobą we własnym domu”. W ten sposób założycielka i dyrektor kreatywna Trine Andersen opisuje motywację stojącą za Ferm Living, która zaowocowała niezliczonymi meblami, akcesoriami i oświetleniem, które przyczyniają się do stworzenia przestrzeni, w której ludzie czują się komfortowo. Czyni to poprzez stawianie sobie wyzwań, od wyboru materiałów i procesów po produkcję oraz dostawę, z pragnieniem przyczynienia się do zrównoważonej przyszłości, a także ułatwienia dokonywania odpowiedzialnego wyboru.

Trzeba jeszcze raz powiedzieć, że ta ambicja została spełniona! Ponieważ w 2022 roku wprowadzili na rynek znakomitą serię unikalnych lamp stołowych, zakorzenionych w tradycji skandynawskiego wzornictwa z minimalistycznym designem i czystymi liniami, które mogą ozdobić wszystkie rodzaje wnętrz. Podobnie jak w przypadku pozostałych kolekcji, ta seria charakteryzuje się również miękkimi kształtami i specjalnymi detalami, które zapewniają nieoczekiwany akcent, który tworzy przyciągające wzrok elementy we wnętrzu.

Lampy stołowe Filo charakteryzują się architektonicznie ukształtowanym kloszem i wąskimi ramami z wygiętym detalem, który nadaje im graficzny i ponadczasowy wyraz, który nigdy nie wychodzi z mody. Wykwintne lampy stołowe składają się z malowanej proszkowo podstawy z blachy falistej i malowanego na mokro abażuru, który można uzyskać w kilku zgrabnych odcieniach, które uzupełnią wszystkie elementy wyposażenia domu i przypadną do gustu każdemu. Kolorowa powłoka zewnętrzna abażuru pięknie łączy się z białym satynowym wykończeniem od wewnątrz, które pięknie odbija światło niezależnie od miejsca ustawienia, co oznacza, że ​​można go umieścić w dowolnym miejscu w domu, gdzie spełnia funkcję dekoracyjną i funkcjonalną element wyposażenia.
Zobacz całą piękną serię Filo od Ferm Living tutaj