NOWOŚĆ od UMAGE // Abażury Eos Evia i Esther w nowych rozmiarach

4 kwietnia 2022
NOWOŚĆ od UMAGE // Abażury Eos Evia i Esther w nowych rozmiarach
Na Mistrzlamp.pl mamy dobre wieści! Firma UMAGE właśnie wprowadziła na rynek estetyczne, wyjątkowe i trwałe abażury Eos Esther oraz Evia w nowym, pięknym rozmiarze. UMAGE to duńska marka projektowa, która szczyci się tym, że każdego dnia robi wszystko, co w jej mocy, aby tworząc wyjątkowe projekty o zrównoważonej krawędzi. Søren Ravn Christensen, kreatywny programista i założyciel UMAGE, stworzył markę produkującą funkcjonalne, trwałe i niepowtarzalne lampy, z naciskiem na zrównoważone rozwiązania oraz wysokiej jakości materiały. Trzeba przyznać, że udało mu się to również dzięki serii Eos, która jest niezwykle estetyczną i niepowtarzalną serią lamp ale i abażurów wykonanych z gęsiego pierza.

Lampa z piór


Firma UMAGE stworzyła lampy z piór Eos, a także abażury z piór Eos w dwóch wersjach, w tym Esther i Evia, które wykonane są z gęsich piór, co czyni je szczególnie estetycznymi i przyciągającymi wzrok, zarówno przy włączonym, jak i wyłączonym świetle. Pojedyncze piórka sprawiają, że światło pięknie, miękko i przyjemnie rozchodzi się po pomieszczeniu, tworząc nastrojowe oświetlenie emanujące ciepłem oraz przytulnością. Nowe miniabażury Eos mają ten sam klimat, atmosferę i estetykę, co oryginalne abażury Eos, ale mają nową średnicę i wysokość odpowiednio 35 i 20 cm w wersji Esther oraz średnicę i wysokość 30 i 26 cm w wersji Esther. Ponadto zarówno Esther, jak i Evia są również dostępne w wielu uroczych i kolorowych odcieniach, które również zwiększają dekoracyjną wartość abażurów - więc z Eos otrzymujesz również dzieło sztuki do swojego wystroju, które z pewnością przyciągnie uwagę Twoich gości. Możesz również z czystym sumieniem kupić abażur z piór Eos, ponieważ UMAGE przywiązuje dużą wagę do środowiska i dobrostanu zwierząt, dlatego używa wyłącznie piór z certyfikatem RDS.

Wyjątkowe i wyrafinowane abażury możesz wykorzystać dokładnie tak, jak chcesz, na przykład jako lampę stołową, lampę podłogową lub wiszącą. Dopasuj więc lampę do swoich potrzeb, używając różnych stojaków i zawieszeń, a także nadaj swojemu domowi wyrafinowany i ekskluzywny wygląd.

Zobacz całą serię Eos tutaj