Wierny towarzysz od Muuto - Zobacz nowe przenośne lampy stołowe Ease!

26 stycznia 2023
Wierny towarzysz od Muuto - Zobacz nowe przenośne lampy stołowe Ease!
Potrzebujesz przenośnej lampy stołowej, która pięknie łączy w sobie prosty, estetyczny design z wysoką funkcjonalnością? W takim razie mamy dla Ciebie odpowiednią lampę! Duński Muuto we współpracy z holenderskim projektantem Johanem Van Hengelem stworzył wyjątkową serię przenośnych lamp stołowych, które możesz zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie Ci pasuje!

Słowo „Muuto” oznacza po fińsku „nowe perspektywy” i właśnie ta filozofia dominuje w unikalnym podejściu firmy oświetleniowej, a także w ofercie lamp. We współpracy ze starannie wyselekcjonowanymi, współczesnymi projektantami łączą swoje talenty oraz nowe spojrzenie na wspaniałe produkty, którymi można się cieszyć przez pokolenia i ponad granicami narodowymi. Oto także nowe przenośne lampy stołowe Ease, które powstały w wyniku takiej wyjątkowej współpracy.

Podobnie jak inne lampy z gamy Muuto, te nowe lampy stołowe również reprezentują to, co najlepsze w skandynawskim design, dzięki czemu masz możliwość udekorowania zarówno przestrzeni prywatnych, jak i publicznych pięknym ale i nie tylko funkcjonalnym wzornictwem, które nigdy nie wychodzi z mody. Ease została zainspirowana kształtem tradycyjnej lampy stołowej i zinterpretowana jako przenośna konstrukcja, którą można z łatwością zabrać ze sobą wszędzie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ponieważ lampa ma również stopień szczelności IP54, dzięki czemu jest odporna na bezpośrednie zachlapanie wodą i cząsteczki kurzu.  

Lampy stołowe są również dostępne w czterech różnych kolorach, w tym Taupe, czarny, szary i jasnoniebieski, dzięki czemu masz możliwość znalezienia odpowiedniej lampy do swojego wystroju wnętrza. Ponadto przenośne lampy stołowe są wyposażone w energooszczędne diody LED, które można dodatkowo przyciemnić w trzech poziomach odpowiednio 100, 50 i 25%, w zależności od potrzeb i nastroju. Tutaj należy mieć świadomość, że lampa może utrzymywać moc przez 8 godzin przy 100%, 16 godzin przy 50% i do 29 godzin przy intensywności 25%, po czym można ją łatwo naładować ponownie za pomocą dołączonego kabla USB-C.

Znajdź swoją ulubioną wśród wyjątkowych przenośnych lamp stołowych Ease i zabierz do domu unikalny projekt, który jest równie dekoracyjny, co funkcjonalny!

ZOBACZ WSZYSTKIE EASE PRZENOŚNE LAMPY STOŁOWE OD MUUTO TUTAJ