Wspaniała lampa wisząca w kształcie kropli od Nemo Lighting przyciąga wzrok w Twoim wnętrzu!

31 października 2022
Wspaniała lampa wisząca w kształcie kropli od Nemo Lighting przyciąga wzrok w Twoim wnętrzu!
Jeśli masz wysokie sufity w przedpokoju, salonie lub jadalni i potrzebujesz wspaniałego projektu, aby zaimponować znajomym oraz rodzinie, a może nawet sobie - mamy ekscytujące wieści! Włoska firma oświetleniowa Nemo Lighting wprowadziła na rynek nową, wystawną lampę wiszącą we współpracy z japońskim projektantem < b>Arihiro Miyake.

Firma Nemo Lighting została założona w 1993 roku w Mediolanie przez Franco Cassinę i jest dziś własnością Frederico Palazzari. Firma odniosła światowy sukces dzięki swojej ekskluzywnej ofercie, która obejmuje zarówno kultowe arcydzieła uznanych, dawnych projektantów, jak i nowe klasyki designu współczesnych projektantów, wśród których jest również utalentowany Arihiro Miyake.

Dzięki współpracy z Nemo Lighting Miyake zaprojektował kilka unikalnych produktów, które stworzyły nowe paradygmaty w świecie oświetlenia. Z pewnością dotyczy to również jego najnowszej lampy wiszącej Drop, która jest wyrafinowanym żyrandolem o wyraźnych, czystych liniach, które pięknie łączą się z niezwykle surową, opływową i smukłą aluminiową strukturą, która emituje rozproszone, przyjemne oraz nieoślepiające światło. Unikalna aluminiowa konstrukcja ma również lekki i unoszący się wyraz, który jest wspierany przez zintegrowane źródła światła LED, które oprócz ogólnej lekkości lampy zapewniają wyjątkowe oświetlenie. Lampa posiada również temperaturę 2700 kelwinów, co oznacza, że ​​rozprasza w pomieszczeniu ciepłą białą barwę światła, co niewątpliwie stworzy przytulną i ciepłą atmosferę w otoczeniu. Dzięki tej lampie wiszącej Drop zyskujesz nie tylko funkcjonalne źródło światła, ale także wyjątkowy, okazały i nietuzinkowy element wyposażenia, który niesamowicie pięknie ozdobi Twoje wnętrze!