Udekoruj swój dom kultowym projektem Diablo w nowych i nowoczesnych kolorach!

16 maja 2022
Udekoruj swój dom kultowym projektem Diablo w nowych i nowoczesnych kolorach!
A więc szwedzki diabeł znowu w grze! Firma Belid dodała do swojej popularnej serii lamp Diablo dwa nowe, wyśmienite warianty kolorystyczne odpowiednio w kolorze Sand/Metallic Bronze i Black. Nowe kombinacje kolorów są dostępne zarówno jako lampy wiszące, stołowe i podłogowe w kilku rozmiarach, dzięki czemu możesz uzyskać dokładnie taką lampę, która pasuje do Twojego wystroju i potrzeb oświetleniowych. Połączenie czystych kształtów, materiałów oraz nowych, ekskluzywnych kolorów z tej serii oznacza, że ​​lampy te szybko staną się obowiązkowym elementem wyposażenia wszystkich miłośników designu, a lampy z pewnością przyciągną wzrok w każdym pomieszczeniu, które zdobią.

Kiedy produkcja rozpoczęła się w 1969 roku, firma Belid mocno koncentrowała się na obróbce metali, w ramach której stale aktualizowała i poszerzała swój asortyment o nowe technologie oraz materiały, co oznacza również, że pozostaje aktualna i należy do ulubieńców Duńczyków od pięciu dekad. Jednym z projektów, który stał się ważną częścią projektowego DNA Belid, jest Diablo, który po raz pierwszy ujrzał światło dzienne w 2010 roku i odniósł natychmiastowy sukces. Seria została zaprojektowana przez Joakima Fihna, który od 2008 roku przekazuje tradycje Belid poprzez wysoką jakość, kunszt wykonania i wysoką funkcjonalność. W rezultacie powstała ponadczasowa i stylowa seria lamp, która pasuje do wszystkich stylów wnętrz, od nowoczesnych po tradycyjne, gdzie udaje się stworzyć nastrojowe światło, które tworzy przytulny i przyjemny nastrój.

Nowe i ekskluzywne zestawienia kolorystyczne podkreślają elegancję oraz ponadczasowy wyraz lamp, co czyni je również niezwykle dekoracyjnymi we wnętrzu. Cechą wspólną wszystkich lamp Diablo jest charakterystyczny warstwowy klosz, który zapewnia przyjemne, komfortowe i nieoślepiające rozproszenie światła. Dotyczy to oczywiście również nowych kolorów, które również charakteryzują się tą samą klasyczną estetyką i miękkim padaniem światła. Połącz nowe kombinacje kolorów, rozmiary oraz warianty ze starymi - stwórz osobisty, niepowtarzalny i dekoracyjny wyraz w swoim wnętrzu, który z pewnością wywoła podziw wśród Twoich gości i radość dla Ciebie i Twojej rodziny.

Zobacz całą serię Diablo tutaj