ANTIDARK przedstawia unikalną lampę wiszącą Cuscino

14 lipca 2022
ANTIDARK przedstawia unikalną lampę wiszącą Cuscino
Potrzebujesz wyróżniającego się, minimalistycznego i ponadczasowego źródła światła do wystroju swojego wnętrza? W takim razie mamy naprawdę dobrą wiadomość! Firma ANTIDARK wprowadziła nowy projekt, który obejmuje to wszystko i jeszcze więcej.

ANTIDARK jest pasjonatem tworzenia odpowiedniego oświetlenia i atmosfery, gdzie design, jakość oraz funkcjonalność muszą łączyć się w wyższą jedność. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w oświetleniu udaje im się projektować lampy do wszelkiego rodzaju przestrzeni, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, tak aby przebywanie w nich było przyjemne i przytulne - a ich projekty muszą uzupełniać i podkreślać resztę wystroju. Ich design jest zakorzeniony w tradycji skandynawskiego wzornictwa z naciskiem na prostotę, funkcjonalność i estetykę. Po raz kolejny osiągnęli to dzięki jednemu ze swoich najnowszych projektów, Cuscino, który jest uosobieniem nordyckiego, stylowego oraz nowoczesnego designu o ponadczasowym wyrazie, który przetrwa pokolenia.

Lampa wisząca Cuscino to lampa, która dzięki prostemu i klasycznemu design może być wkomponowana zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne wnętrza, gdzie dodaje niewymuszonej elegancji, która wyróżni pomieszczenie. Wyjątkowa szklana lampa wisząca ma miękki i zaokrąglony styl, który dodaje jej eleganckiego wyglądu w pomieszczeniu. Lampa składa się z mlecznobiałego, dmuchanego ustnie klosza wykonanego z wysokiej jakości rzemiosła, połączonego z najdrobniejszymi mosiężnymi detalami, które pięknie uzupełniają lampę i nadają jej ponadczasowy oraz stylowy wygląd, który sprawia, że ​​jest równie dekoracyjna, co funkcjonalna we wnętrzu .

Cuscino występuje w dwóch rozmiarach, z których można korzystać samodzielnie w przytulnym kąciku do czytania lub obok łóżka - lub można korzystnie połączyć ze sobą kilka lamp wiszących w różnych rozmiarach nad stołem jadalnym lub w kuchni w rzędzie lub w ozdobnym skupisku w holu wejściowym lub w ciemnym kącie – to tylko wyobraźnia wyznacza granice Cuscino.
Zobacz tu lampy wiszące Cuscino