Como od Dyberg Larsen w nowej, nowoczesnej i niepowtarzalnej kombinacji kolorystycznej!

30 czerwca 2022
Como od Dyberg Larsen w nowej, nowoczesnej i niepowtarzalnej kombinacji kolorystycznej!
Chcesz wprowadzić do swojego wnętrza przytulną, ciepłą i domową atmosferę? W takim razie mamy dobre wieści! Ponieważ duński Dyberg Larsen właśnie dodał serię nowych lamp do jednej ze swoich unikalna seria lamp; Como

Duńska marka oświetleniowa zaprojektowała wyjątkowe lampy, które od momentu powstania w 2011 roku są głęboko zakorzenione w skandynawskiej tradycji projektowej dzięki swoim czystym liniom, opływowym i minimalistycznym wyrazom oraz zastosowaniu czarno-białych odcieni. Dyberg Larsen posiada szeroką gamę wykwintnych lamp do wnętrz i na zewnątrz, które z łatwością wpasują się w większość stylów wnętrzarskich, co dotyczy również nowych lamp Como.

Dzięki serii Como, Dyberg Larsen po raz kolejny zdołał stworzyć wyjątkowe i przyciągające wzrok lampy, które wyraźnie odzwierciedlają ich unikalne DNA projektowe dzięki eleganckim, czystym liniom i skandynawskiemu stylowi, który wyróżnia je we wnętrzu. Dzisiejsza seria Como obejmuje lampę podłogową, lampę wiszącą i długą lampę wiszącą na stół, która jest również dostępna w wersji z czarnego metalu. W 2022 roku cała seria pojawi się teraz również w połączeniu dymu i mosiądzu, co sprawia, że ​​lampa emanuje ciepłem, przytulnością oraz dobrym samopoczuciem, które przenika do reszty pomieszczenia.

Lampy Como można umieścić w dowolnym miejscu w domu, gdzie dzięki schludnemu mosiądzowi i przydymionym źródłom światła oświetlą pomieszczenie na więcej niż jeden sposób. Mimo że źródła światła są widoczne, przydymione szkło sprawia, że ​​światło nie oślepia Ciebie i Twoich gości, dzięki czemu możesz bezpiecznie umieścić zarówno lampę wiszącą, jak i długą lampę stołową nad stołem jadalnym i lampą podłogową w swoim przytulnym kąciku do czytania, po prostu ciesz się pięknym oraz wygodnym oświetleniem. Niezależnie od lokalizacji masz gwarancję nowoczesnego, estetycznego i funkcjonalnego źródła światła, które będzie ozdobą Twojego wnętrza i przyciągało wzrok przez wiele lat.

href=https://www.mistrzlamp.pl/msearch?q=como+dyberg+larsen&groups_1467_170712=[170738]>Zobacz całą serię Como Dyberga Larsena w dymie i brązie tutaj