Tradycyjna elegancja i ostry styl dla klasycznie urządzonego domu

11 kwietnia 2022
Tradycyjna elegancja i ostry styl dla klasycznie urządzonego domu
W prawdziwym pokazie fajerwerków filigranu i zawijasów żyrandol Caleb robi wrażenie z klasą, emanuje pewnością siebie i elegancją. Klasyczny design przywodzi na myśl stare dwory, w których żyrandol był elementem decydującym i wspierającym wnętrze. Jeśli stół jadalny wymaga dopieszczenia lub wejście ma powiew prawdziwej idylli Jane Austen, to Caleb jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

Zakrzywione ramiona i zawijasy Caleba natychmiast przyciągają wzrok i sprawiają, że lampa jest elementem jednoczącym w każdym pomieszczeniu, od piwnicy po strych. Możesz korzystnie zawiesić lampę na środku pokoju, gdzie piękny design naprawdę może się ujawnić. W dobrze wkomponowane jak w kuchni z jadalnią można nawet rozważyć dwa żyrandole Caleb z pięcioma lub ośmioma ramionami, co daje naprawdę wystawną dynamikę, gdy światło i cienie mają swobodną grę między licznymi pętlami okręgów.

Wraz z cudownym światłem lampa roztacza swój niepowtarzalny urok, a po włączeniu włącznika można niemal usłyszeć szelest sukni balowych i brzęk kieliszków do szampana. Wspaniałego i perfekcyjnego designu dopełniają nowoczesne metody oświetlenia - tutaj zapomnisz o złym klimacie w pomieszczeniu, zagrożeniu pożarem i plamach po świecach: światło z ośmiu żarówek LED dociera wprost w kąty, jednocześnie obniżając rachunki za prąd .

Eleganckie uzwojenia harmonijnie kontrastują z surowym i solidnym łańcuchowym zawieszeniem, które łączy wiele detali lampy w piękną całość. Jeśli Twoje serce bije dla oldschoolowego designu, w którym industrial spotyka się z ulotnością i majestatycznością, Caleb jest lampą dla Ciebie. A jest jeszcze lepiej: żyrandol występuje w dwóch wersjach z pięć i osiem ramion; dostępna jest nawet lampa ścienna Caleb w tym samym pięknym stylu, dzięki czemu zarówno ściany, jak i sufit mogą skorzystać z najnowszego arcydzieła Lucande.
Zobacz całą gamę lamp Caleb tutaj