Stylowa prostota od New Works – poznaj nowe przenośne lampy stołowe Brolly!

16 lutego 2023
Stylowa prostota od New Works – poznaj nowe przenośne lampy stołowe Brolly!

Przenośna fala przetoczyła się przez świat projektowania i w tym zakresie już tu zostanie. Dlatego z wielką przyjemnością przedstawiam jedną z najnowszych premier New Works właśnie tutaj, w sklepie, który właśnie jest przenośną konstrukcją, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie; czyli lampy stołowe Brolly!

Firma New Works została założona w 2015 roku przez Nikolaja Meiera i Knuta Bendika Humlevika, kiedy zapragnęli stworzyć dom projektowy, w którym będzie miejsce na nowe, twórcze eksperymenty – miejsce na nowe prace. Wraz ze starannie dobranym zespołem duńska firma projektowa prezentuje kolekcję, która celebruje stare i nowe, jasne i ciemne, a także silną skandynawską tradycję wykwintnego rzemiosła, materialność połączoną z dzisiejszymi nowoczesnymi formami, co wyraża się również najnowsze lampy stołowe Brolly Portable.

Knut Bendik Humlevik jest kreatywnym projektantem w New Works i to właśnie norweska marka ognista narysowała pierwsze linie lamp stołowych Brolly w 2021 roku. Brolly składa hołd prostym, geometrycznym kształtom dzięki smukłej oprawie i stożkowym kloszu wykonane ze stali szczotkowanej, co nadaje jej ponadczasowy, opływowy i rustykalny wygląd, który sprawdzi się jako niebanalny detal w każdym wystroju wnętrza.

Brolly jest również dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, w tym Beige i Steel Black, dzięki czemu możesz swobodnie wybrać odcień, który najlepiej pasuje do Twojego stylu. Ponadto zgrabną lampę stołową możesz ustawić dokładnie tam, gdzie Ci odpowiada, ponieważ nie jest ograniczona ani przewodem, ani gniazdkiem, dzięki czemu możesz ją łatwo przenosić w zależności od zmieniających się potrzeb. Dlatego bez problemu zabierzesz ją również na spacer po tarasie późnym letnim wieczorem, kiedy przyda się trochę dodatkowego, przytulnego oświetlenia. Brolly można również ściemniać w trzech poziomach na kloszu, co ułatwia obsługę i pozwala idealnie dopasować jasność do swoich potrzeb. Lampa ma również czas świecenia do 15 godzin na raz, w zależności od używanej jasności, po czym można ją łatwo naładować ponownie za pomocą magnetycznego kabla ładującego, który należy zamontować pod podstawą lampy, aby możesz nadal używać lampy podczas jej ładowania.

ZOBACZ PIĘKNE PRZENOŚNE LAMPY STOŁOWE BROLLY Z NOWYCH PRAC TUTAJ