Popularna seria lamp House Doctor powiększa się // Zobacz nowe lampy stołowe Boston tutaj

9 czerwca 2022
Popularna seria lamp House Doctor powiększa się // Zobacz nowe lampy stołowe Boston tutaj
Rok 2022 po raz kolejny budzi wielkie emocje na Mistrzlamp.pl. Duńska marka designerska House Doctor dodała kilka pięknych lamp do swojej wyjątkowej serii lamp Boston. Boston początkowo składał się wyłącznie z niezrównanych lamp wiszących, w których nowe lampy stołowe imitują ten sam charakterystyczny surowy i rustykalny wygląd poprzez kształty, kolory oraz design.

House Doctor może obchodzić swoje 20-lecie w 2022 roku i od początku istnienia pragnie inspirować, tworzyć produkty, które wywołują uczucia i pomagać ludziom tworzyć własną, niepowtarzalną przestrzeń. Robią to już od dwóch dekad dzięki starannie dobranej gamie prostych, zrównoważonych i oryginalnych produktów, które pasują do każdego stylu wystroju wnętrz. Ich estetyka opiera się na tradycji skandynawskiego wzornictwa z odrobiną inspiracji z całego świata i wyraźnym industrialnym akcentem.

Nazwa tej zgrabnej serii jest inspirowana ikonicznymi uniwersytetami w mieście Boston w USA, gdzie można sobie wyobrazić, jak lampa pasuje bez wysiłku. Dziś surowy i rustykalny wyraz można przenieść do domu, gdzie tworzy on ekscytującą atmosferę i nadaje wnętrzu odrobinę ekstrawagancji oraz charakteru.

Lampa stołowa Boston składa się z okrągłego klosza, zgrabnych uchwytów inspirowanych stylem industrialnym oraz białego matowego klosza, który zapewnia rozproszenie światła w miękki, przyjemny i nieoślepiający sposób, co pozwala stworzyć przytulną oraz swobodną atmosferę . Możesz umieścić tę wyjątkową lampę stołową w dowolnym miejscu w domu, gdzie biurko, regał na książki lub parapet to tylko niektóre z najbardziej oczywistych miejsc. Lampa stołowa jest dostępna w tych samych rozpoznawalnych kolorach Gunmetal i Antique Brown, które przyczyniają się do jej estetyki i elegancji. Bez względu na to, jaki kolor lub lokalizację wybierzesz, masz gwarancję funkcjonalnego oraz dekoracyjnego źródła światła, które z pewnością wzbudzi podziw i uwagę.

Zobacz całą wyjątkową serię Boston tutaj