DybergLarsen wprowadza na rynek wyjątkową serię BOOM!

8 sierpnia 2022
DybergLarsen wprowadza na rynek wyjątkową serię BOOM!
Natura stała się dużą częścią skandynawskiego wystroju wnętrz. Wypełniamy nasze domy kwiatami, gałązkami i roślinami, a także ziemią oraz naturalnymi kolorami w naszych domowych dodatkach, które mają dodać duńskiej „przytulności” naszemu znajomemu, domowemu otoczeniu. W DybergLarsen zawsze trzymają rękę na pulsie i koncentrują się na współczesnych, aktualnych oraz interesujących trendach, które dominują w krajowym wystroju wnętrz. Nic więc dziwnego, że duńska marka oświetleniowa wybrała bardziej organiczny, dynamiczny i naturalny punkt wyjścia z jedną ze swoich najnowszych serii lamp.

DybergLarsen została założona kilka lat temu w 2016 roku przez Thomasa Dyberg-Larsen i już teraz jest sprzedawana na światowym poziomie z asortymentem unikalnych projektów, zakorzenionych w skandynawskiej tradycji designu, które mogą ozdobić zarówno duńskie, jak i międzynarodowe wnętrza domowe. DybergLarsen jest znany z opracowywania lamp w przystępnych cenach bez uszczerbku dla jakości projektu.

Tym razem ich wizja po raz kolejny się powiodła dzięki tej wyjątkowej serii BOOM, która jest prostą i niezwykłą serią lamp emanujących ciepłem, przytulnością oraz dobrym samopoczuciem. Wynika to między innymi z zastosowania naturalnego bambusa na ręcznie pleciony klosz, który jest jednocześnie najbardziej charakterystyczną cechą projektu. BOOM jest dostępny jako lampa podłogowa i wisząca zarówno w wersji długiej, jak i krótkiej, dzięki czemu możesz uzyskać dokładnie taki model, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb i Twojego wnętrza. Oprócz wyraźnej funkcji dekoracyjnej, wyjątkowy klosz tworzy również piękne i przyjemne oświetlenie oraz delikatne cienie wokół otoczenia, co tworzy odprężającą a także przytulną atmosferę.

Różne modele można umieścić w dowolnym miejscu w domu, gdzie obok grupy sof, w sypialni lub nad stołem jadalnym to tylko niektóre z najbardziej oczywistych miejsc dla tej wyjątkowej serii. Możesz z łatwością używać jednej z lamp samodzielnie, ale możesz też korzystnie umieścić kilka lamp razem, aby stworzyć niepowtarzalny, osobisty i spójny projekt w swoim wnętrzu. Bez względu na to, jaki model lub lokalizację wybierzesz, masz gwarancję funkcjonalnego oraz estetycznego elementu wyposażenia, który z pewnością przyciągnie uwagę i podziw.

Zobacz całą serię Boom firmy DybergLarsen tutaj