LE KLINT wprowadza nowy ekscytujący projekt | Przeczytaj o lampie stołowej Bee Hive tutaj

30 maja 2022
LE KLINT wprowadza nowy ekscytujący projekt | Przeczytaj o lampie stołowej Bee Hive tutaj
Na Mistrzlamp.pl czuć, że zbliża się lato – w całym kraju świeci słońce, dni są coraz dłuższe, a pszczoły zapylają kwiaty. Ta kapryśna letnia atmosfera stopniowo ogarnęła też duńską firmę projektową LE KLINT, która we współpracy z duetem projektantów Harrit - Sørensen stworzył letnią lampę stołową Bee Hive.

LE KLINT to firma z tradycjami, wyznająca wartości wyjątkowego kunsztu, estetyki i jakości. Mając na uwadze te zasady, przez lata produkowali jeden klasyk po drugim, gdzie stali się szczególnie znani ze swojego kultowego krzyżowo dzielonego abażuru, który od tego czasu sprawił, że lampy LE KLINT na stałe zagościły w domach na całym świecie .

W 2022 roku Harrit-Sørensen połączył nowoczesny design z klasyczną podwójną plisą LE KLINT i stworzył wyjątkową lampę, którą można umieścić we wszystkich stylach wnętrz. Bee Hive jest inspirowany tradycyjnymi japońskimi lampami i udaje mu się stworzyć naturalny spokój w swoim otoczeniu. Lampa stołowa składa się z klasycznej dębowej ramy pokrytej klinkierem, inspirowanej ulami pszczelimi, od której również wywodzi się nazwa, oraz ręcznie składanego abażuru z plisowanego papieru, które razem nadają lampie minimalistyczny oraz wyrafinowany wygląd, który dodaje niewymuszonej prostoty i elegancji do każdego wystroju wnętrza.

Ta wyjątkowa lampa łączy w sobie japońskie wyrafinowanie i duńską tradycję projektową w wybitnym, ponadczasowym stylu, który można umieścić w dowolnym miejscu jak obok łóżka, na parapecie lub w przytulnym kąciku do czytania - to tylko niektóre z najbardziej oczywistych miejsc. Bez względu na to, gdzie go użyjesz, masz gwarancję estetycznego źródła światła, które pięknie uzupełni resztę wnętrza. Ponadto emituje organiczne, miękkie i nieoślepiające światło ze wszystkich czterech stron - a dzięki wbudowanemu dyfuzorowi światło skierowane w górę jest idealnie rozprowadzane po pomieszczeniu.

Ponadto ta świetna lampa stołowa występuje w dwóch różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz swobodnie wybrać model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również korzystnie połączyć te dwa rozmiary, aby stworzyć niepowtarzalny i osobisty wyraz wystroju wnętrza, które po prostu emanuje ciepłem oraz przytulnością.

Zobacz tutaj dwie nowe lampy stołowe Bee Hive