Ballroom - Nowoczesny design w nowym, klasycznym zestawieniu kolorystycznym!

28 marca 2022
Ballroom - Nowoczesny design w nowym, klasycznym zestawieniu kolorystycznym!
Projektant i współzałożyciel Design By Us, Rasmus Larsson, opracowuje projekty „w służbie dobrego smaku” i został uznany przez The Times Magazine za jedną z dziesięciu firm projektowych odnoszących największe sukcesy na świecie, trzeba powiedzieć, że trafił w sedno.

Firma Design By Us została założona w 1999 roku jako świetny plac zabaw dla pomysłowych i niekonwencjonalnych podejść. Dla oświetlenia oraz wyposażenia wnętrz, gdzie humor, ciekawość były i nadal są na porządku dziennym. Zdaniem Ramusa Larssona nie kupujesz jego lamp tylko dlatego, że brakuje Ci źródła światła, ale dlatego, że interesuje Cię design. Dlatego też trzeba powiedzieć, że lampy od Design By Us pełnią zarówno funkcję praktycznych źródeł światła, jak i dekoracyjnych dzieł sztuki we wnętrzu.

Ballroom Design By UsDesign By Us znani są z tego, że nie boją się kolorów, co wyraźnie widać w ich popularnej i ukochanej serii Ballroom, w której kwestionują oraz bawią się definicją wspólnego projektu. Ballroom składa się z wielu oryginalnych i estetycznych projektów, które są produkowane z najlepszego ręcznie dmuchanego a także ręcznie malowanego szkła, dostępnego w szerokiej gamie pięknych kolorów.

Cechą charakterystyczną tej serii są jej niepowtarzalne kształty i minimalistyczny wygląd, który nie zajmuje wiele miejsca, ale z drugiej strony zajmuje dużo miejsca w swoim wyrazie. Proste, okrągłe kształty i wyrafinowane kolory lamp do sali balowej zapewniają niezwykle przyjemne a także piękne światło w pomieszczeniu, dzięki czemu lampy działają zarówno jako źródło światła, jak i przyciągają wzrok w pomieszczeniu.

Nowy, smakowity dodatek do serii BallroomDesign By Us dodał nowy, dekoracyjny kolor do serii Ballroom o nazwie White Snow i jak sama nazwa wskazuje, klasyczny design występuje w nowoczesnym oraz pięknym białym kolorze. W stylu innych lamp Ballroom, ta wersja jest również dmuchana ustnie z ręcznie malowanym detalem w pięknym złotym kolorze na ściętej krawędzi.

White Snow rozprowadza przyjemne i piękne światło przez białe opalowe szkło, które jest wsparte elegancką złotą ramą, co nadaje lampie ekskluzywny, nowoczesny oraz ponadczasowy wygląd, który można zintegrować zarówno z tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylem wnętrz. Ten piękny projekt jest dostępny jako lampa wisząca, lampa stołowa, lampa sufitowa, lampa podłogowa i ścienna w dwóch rozmiarach, dzięki czemu masz gwarancję, że znajdziesz dokładnie taką lampę, która spełni Twoje potrzeby oświetleniowe. Możesz także z korzyścią połączyć kilka pięknych lamp, aby uzyskać bardziej wyjątkowy i spójny wyraz w swoim wystroju.

Zobacz wszystkie nowe lampy White Snow Ballroom tutaj