Asteria od UMAGE w DWÓCH nowych, świetnych kolorach!

2 marca 2022
Asteria od UMAGE w DWÓCH nowych, świetnych kolorach!
„Urodzony na skrzyżowaniu designu, technologii i rzemiosła – tak założyciel oraz główny programista UMAGE, Søren Ravn Christensen, opisuje tworzenie klasycznego projektu Asteria. Jak sama nazwa wskazuje, UMAGE każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby łączyć estetykę, prostotę i funkcjonalność z kunsztem wykonania oraz naciskiem na rozwiązania przyjazne dla środowiska. W 2008 roku powstała firma UMAGE, mając nadzieję na stworzenie zrównoważonej koncepcji z wysokiej jakości projektami i elastyczność, od tego czasu firma stale się rozwija i modernizuje, dzięki czemu dziś jest reprezentowana w ponad 1500 sklepach w ponad 50 krajach na całym świecie.

!Asteria!W towarzystwie najpopularniejszych lamp UMAGE znajdziesz serię Asteria, którą możesz dostać w wielu różnych wersjach, od lamp stołowych czy podłogowych po lampy sufitowe oraz wiszące w kilku rozmiarach a także kolorach, co daje Ci szeroką gamę niepowtarzalnego oświetlenia i możliwości wyposażenia. Tutaj, aby uzyskać bardziej osobisty, niepowtarzalny i pełny wyraz wystroju, możesz korzystnie umieścić kilka lamp z tej serii razem.

Lampy mają minimalistyczny design z czystymi liniami, których zwieńczeniem jest piękny, cienki, okrągły kształt, dostępne w szerokiej gamie cudownych kolorów, wszystkie z schludnymi mosiężnymi lub metalowymi detalami, które nadają im elegancki i nowoczesny wygląd, dzięki czemu są niezwykle dekoracyjne włączona lub wyłączona. Cechą wspólną wszystkich lamp z tej serii jest specjalnie zaprojektowany panel LED, który emituje eleganckie, przyjemne i nieoślepiające światło, które tworzy przytulną atmosferę w Twoim otoczeniu. Dzięki żywotności 25 000 godzin lampy są również trwałym i energooszczędnym rozwiązaniem, które możesz mieć w swoim wnętrzu przez wiele lat.

Znany design w nowej, atrakcyjnej kolorystyceIstniejące kolory w serii Asteria nadają lampom ponadczasowy i stylowy wyraz, który nigdy nie wyjdzie z mody, a tutaj nowe kolory niewątpliwie przyczyniają się do tego samego wyrazu. Wprowadzili dwa zupełnie nowe, wyraziste kolory, odpowiednio Mist i Olive, z których każdy przyczynia się do artystycznego oraz skandynawskiego wyrazu, jakim promieniują lampy. W połączeniu z prostym i estetycznym designem nowe odkurzone kolory szczególnie dobrze sprawdzają się w nowoczesnych i minimalistycznych stylach wnętrz. Tutaj możesz umieścić zarówno istniejące, jak i nowe, cudne kolory w dowolnym miejscu - obok sofy lub łóżka, na biurku lub w przytulnym kąciku do czytania - tylko wyobraźnia wyznacza granice dla tego ponadczasowego projektu, który jest kochany na całym świecie świat .
Zobacz pełną serię Asteria z UMAGE tutaj